Sportovní akademie mládeže Brno, z.s.
Basketbalová škola mládeže

Skok na menu
Facebook
Česká verze English version


 

Basket Camp Tišnov 2014

Camp 2014
 • 23.7.2014 ~ Basketbalový Camp Tišnov 2014

  Ve dnech 12.-18.7.2014 proběhl v Tišnově první ročník basketbalového výběrového kempu nazvaný Basket Camp Tišnov. Obsahově byl zaměřen zejména na zlepšení individuálních herních činností jednotlivce. Galerii fotografií z průběhu naleznete zde.

  Zhodnocení hlavního trenéra Štěpána Vrubla

  Za trenéry musím poděkovat všem hráčům, protože camp splnil přesně očekávání a účel, s jakým jsme jej uspořádali. I do budoucna bychom chtěli zachovat formát a obsah s cílem zdokonalit a obohatit hráče o basketbalové činnosti, které je limitují a omezují. Drilovou, ale částečně i zábavnou formou k tomu přispívá i fakt, že se jedná o camp „výběrový“. Tréninky, kliniky a rozbory s hráči reprezentace, Mattoni NBL a dalšími asi nejlépe zhodnotí objektivně sami zúčastnění hráči.

  Ohlasy od účastníků

  "Jelikož již na basketbalové kempy jezdím dlouho, měl jsem možnost srovnání a sportovní pobyt neměl nejmenší chybu. Nejvíce se mi líbily tréninky s osobnostmi českého basketbalu, což vyvrcholilo v „all-star game“, kde jsme si proti nim dokonce zahráli. Kemp hodnotím na výbornou a příští rok bych jel určitě zase s tím, že se o velký kus zlepším!" - Matěj Tužil, Blansko

  "Na basket kempu se sešla výborná parta, vyzkoušel jsem si hru s jinými hráči. Besedy a kliniky mě ponaučily, co mám dělat nejen den před zápasem! Líbily se mi tréninky střelby, myslím si, že jsem se zlepšil. Dlouho budu vzpomínat na hráče Bendu a Prášila. Jídlo bylo výborné. Děkuji trenérům a příští rok doufám Na shledanou." - Petr Blahoš, Ostrava.

 • Info leták campu zde.


Činnost je finančně podporována:

Statutární město Brno

Statutárním městem BRNEM

Kam za sportem

Jihomoravský kraj

Jihomoravským krajem

MŠMT

Národní sportovní agenturou prostřednictvím dotačního programu Můj klub