Sportovní akademie mládeže Brno, z.s.
Basketbalová škola mládeže

Skok na menu
Facebook ČJF
Česká verze English version
Sportovní centrum a sportovní středisko STM ČBF


 

Výsledky 2016/2017

Kategorie U10 - přípravka (zápasy turnajovým způsobem)

Datum Místo turnaje Soupeř 1 Soupeř 2 Soupeř 3 Umístění
18.12.2016 BC Vysočina - Jihlava Žďár n.S. - 22:52 BC Vysočina - 32:48 --- 1. místo
29.01.2017 Tělocvična ZŠ Svornost Jiskra Kyjov - 43:13 SKB Tišnov - 39:13 --- 1. místo
01.04.2017 Hala Morenda, Brno JBC Brno - 67:2 BK TJ Spartak DDM Uherský Brod - 67:30 --- 1. místo
13.05.2017 Podolí u Brna KP Brno - 86:6 (V) Slavia Kroměříž - 53:25 (V) Renocar Podolí - 30:29 (V) 1. místo

Kategorie U11 - nejmladší mini

Tabulka základní části - skupina Východ

Poř. Družstvo U V P Skóre B
1. SK Renocar Podolí 12 12 0 725:364 24
2. SAM Brno 12 6 6 640:478 18
3. Jiskra Kyjov 12 4 8 425:584 16
4. Basket Kohouti 12 2 10 337:701 14

Přehled zápasů s výsledky - základní skupina

Datum Zápas doma Zápas venku Výsledek
08.10.2016 Basket Kohouti 23:89/22:79
22.10.2016 Renocar Podolí 73:22/81:37
05.11.2016 Jiskra Kyjov 79:26/69:32
19.11.2016 Basket Kohouti 67:23/68:19
03.12.2016 Renocar Podolí 36:52/43:47
09.01.2017 Jiskra Kyjov 42:36/33:22

Tabulka skupiny o 1. - 4. místo

Poř. Družstvo U V P Skóre B
1. BC Vysočina 12 11 1 810:465 23
2. BK Žďár nad Sázavou A 12 9 3 828:470 21
3. SK Renocar Podolí 12 4 8 577:744 16
4. SAM Brno 12 0 12 378:914 12

Přehled zápasů s výsledky - skupina o 1. - 4. místo

Datum Zápas doma Zápas venku Výsledek
14.01.2017 Žďár nad Sázavou A 106:40/82:26
28.01.2017 Renocar Podolí 40:61/45:72
11.02.2017 BC Vysočina 75:36/83:25
24.03.2017 Renocar Podolí 63:43/48:42
25.03.2017 BC Vysočina 16:66/29:92
02.04.2017 Žďár nad Sázavou A 25:84/11:82

Kategorie U12 - družstvo A - mladší mini

Tabulka základní skupiny - východ

Poř. Družstvo U V P Skóre B
1. SAM Brno A 20 18 2 1571:667 38
2. JBC Brno 20 16 4 1469:680 36
3. Jiskra Kyjov 20 13 7 1462:636 33
4. SK Renocar Podolí 20 9 11 951:1067 29
5. SK Vinohrady 20 2 18 414:1630 22
6. BK Vyškov 20 2 18 447:1647 22

Přehled zápasů s výsledky

01.10.2016 Renocar Podolí 36:76/32:78
15.10.2016 SK Vinohrady 15:108/14:96
16.10.2016 JBC Brno 59:60/68:67
12.11.2016 BK Vyškov 104:12/105:16
26.11.2016 Renocar Podolí 87:20/73:23
27.11.2016 SK Vinohrady 111:6/89:23
10.12.2016 JBC Brno 73:61/46:51
11.12.2016 Jiskra Kyjov 19:70/38:39
07.01.2017 Jiskra Kyjov 58:49/72:67
21.01.2017 BK Vyškov 32:88/19:88

Tabulka finálové skupiny o 1.-4.místo

Poř. Družstvo U V P Skóre B
1. BK Žďár nad Sázavou 12 11 1 712:493 23
2. SAM Brno A 12 7 5 753:648 19
3. JBC Brno 12 6 6 622:613 18
4. BC Vysočina 12 0 12 489:822 12

Přehled zápasů s výsledky - finálová skupina o 1. - 4. místo

Datum Zápas doma Zápas venku Výsledek
04.02.2017 BC Vysočina 71:38/91:31
18.02.2017 Žďár nad Sázavou 61:50/66:43
05.03.2017 BC Vysočina 50:73/58:83
26.03.2017 Žďár nad Sázavou - kvalifikace o postup na MČR/NF 61:51
01.04.2017 Žďár nad Sázavou 53:45/50:53

Kategorie U12 - družstvo B - mladší mini

Tabulka základní skupiny - západ

Poř. Družstvo U V P Skóre B
1. BK Žďár nad Sázavou 16 16 0 1530:379 32
2. BC Vysočina 16 12 4 992:581 28
3. BK Skokani Brno 16 5 11 573:1132 21
4. SAM Brno B 16 4 12 576:1042 20
5. Basket Kohouti 16 3 13 598:1135 19

Přehled zápasů s výsledky

01.10.2016 Renocar Podolí 36:76/32:78
01.10.2016 BK Žďár nad Sázavou 95:14/115:16
16.10.2016 Basket Kohouti 61:36/55:52
07.11.2016 BK Skokani Brno 58:45/40:59
12.11.2016 BC Vysočina 27:57/18:55
26.11.2016 BK Žďár nad Sázavou 12:101/26:83
10.12.2016 Basket Kohouti 57:60/68:44
06.01.2017 Skokani Brno 42:32/57:40
21.01.2017 BC Vysočina 65:33/55:40

Tabulka o 5.-8.místo

Poř. Družstvo U V P Skóre B
1. Jiskra Kyjov 12 11 1 1043:285 23
2. Sk Renocar Podolí 12 9 3 698:538 21
3. BK Skokani Brno 12 3 9 406:918 15
4. SAM Brno B 12 1 11 414:820 13

Přehled zápasů s výsledky - skupina o 5. - 8. místo

Datum Zápas doma Zápas venku Výsledek
18.02.2017 Renocar Podolí 62:26/82:17
04.03.2017 Jiskra Kyjov 21:107/31:87
05.03.2017 Jiskra Kyjov 79:29/84:24
12.04.2017 Renocar Podolí 40:55/57:61

Kategorie U13 - starší mini - chlapci

Tabulka základní skupiny - Západ

Poř. Družstvo U V P Skóre B
1. BBK Blansko 16 14 2 1066:528 30
2. SAM BŠM Brno 16 12 4 951:458 28
3. Sokol Šlapanice 16 8 8 915:666 24
4. Tygři JBC Brno 16 6 10 748:704 22
5. Sokol Podolí 16 0 16 224:1548 16

Přehled zápasů s výsledky

Datum Zápas doma Zápas venku Výsledek
24.09.2016 Sokol Šlapanice 46:22/56:22
08.10.2016 BBK Blansko 43:33/40:27
22.10.2016 Tygři JBC Brno 43:23/43:39
05.11.2016 Sokol Podolí 10:126/9:135
16.11.2016 BBK Blansko 36:41/43:38
19.11.2016 Sokol Šlapanice 33:43/36:46
04.12.2016 Tygři JBC Brno 50:47/30:51
15.12.2016 Sokol Podolí 83:11/93:11

Tabulka skupiny o 1.-4.místo

Poř. Družstvo U V P Skóre B
1. BBK Blansko 12 9 3 593:523 21
2. SAM BŠM Brno 12 7 5 593:556 19
3. SK Renocar Podolí 12 5 7 593:617 17
4. TJ Slavia Kroměříž B 12 3 9 510:593 15

Přehled zápasů s výsledky

Datum Zápas doma Zápas venku Výsledek
24.01.2017 Slavia Kroměříž B 41:35/38:53
28.01.2017 BBK Blansko 46:58/39:31
25.02.2017 Slavia Kroměříž B 62:49/60:52
01.03.2017 Renocar Podolí 63:41/54:51
08.03.2017 BBK Blansko 51:36/35:39
25.03.2017 Renocar Podolí 69:42/62:42

Kvalifikace o postup do předkola MČR

Poř. Družstvo U V P Skóre B
1. SK Renocar Podolí 2 2 0 128:73 4
2. SAM BŠM Brno 2 1 1 93:92 3
3. Sokol Šlapanice 2 0 2 71:127 2

Přehled zápasů s výsledky

Datum Pořadatel kvalifikace Místo konání Účastník 2 Účastník 3 Umístění
09.04.2017 - neděle Renocar Podolí Sportovní hala v Podolí u Brna Sokol Šlapanice - 58:33 Renocar Podolí - 35:59 2.místo

Starší mini - festival minižáků U13 - Ostrava - 2. místo

Datum Zápas Soupeř Výsledek (V/P)
05.05.2017 Skupina B BA Sparta Praha 52:32 (V)
05.05.2017 Skupina B BK Kladno 69:43 (V)
05.05.2017 Skupina B Sokol Šlapanice 40:45 (P)
06.05.2017 Semifinále JBC Tygři Brno 47:26 (V)
07.05.2017 Fnále BK Příbor 38:27 (P)

Kategorie U14 mladší žáci - liga + extraliga + MČR 2017

Tabulka ligové části - základní skupina E

Poř. Družstvo U V P Skóre B
1. SAM BŠM Brno 10 10 0 1164:300 20
2. Tygři JBC Brno 10 8 2 800:369 18
3. BCM Orli Prostějov 10 6 4 724:428 16
4. SKB Zlín 10 3 7 365:680 13
5. SKV Vinohrady 10 2 8 313:842 12
6. BC Nový Jičín 10 1 9 215:962 11

Přehled zápasů s výsledky

Datum Zápas doma Zápas venku Výsledek
Datum Zápas doma Zápas venku Výsledek
17.09.2016 Tygři JBC Brno 44:72
28.09.2016 Tygři JBC Brno 78:42
01.10.2016 Orli Prostějov 54:70
02.10.2016 BC Nový Jičín 16:140
15.10.2016 SKB Zlín 33:130
16.10.2016 BK Vinohrady 15:131
12.11.2016 BC Nový Jičín 171:10
13.11.2016 Orli Prostějov 85:59
26.11.2016 BK Vinohrady 133:13
26.11.2016 SKB Zlín 154:14

U14 extraliga mladších žáků - skupina B

Poř. Družstvo U V P Skóre B
1. BK Sojky Pelhřimov 14 14 0 1141:712 28
2. SAM BŠM Brno 14 12 2 1019:805 26
3. BK NH Ostrava 14 8 6 904:844 22
4. BC Vysočina 14 8 6 936:954 22
5. BK Opava 14 7 7 836:914 21
6. Tygři JBC Brno 14 5 9 891:909 19
7. BK Snakes Ostrava 14 2 12 743:1007 16
8. BCM Orli Prostějov 14 0 14 811:1136 14

Přehled zápasů s výsledky

Datum Zápas doma Zápas venku Výsledek
07.01.2017 BCM Orli Prostějov 79:45
08.01.2017 BK Opava 66:58
21.01.2017 BK Pelhřimov 64:48
22.01.2017 BC Vysočina 70:81
04.02.2017 BK Snakes Ostrava 82:61
05.02.2017 NH Ostrava 62:54
18.02.2017 Tygři JBC Brno 75:66
19.02.2017 Tygři JBC Brno 55:65
04.03.2017 BK Opava 47:93
05.03.2017 BCM Orli Prostějov 59:90
18.03.2017 BC Vysočina 81:57
19.03.2017 BK Pelhřimov 59:70
01.04.2017 NH Ostrava 42:70
02.04.2017 BK Snakes Ostrava 57:68

MČR 2017 U14 - Brno, hala GML - základní skupina B

Poř. Družstvo U V P Skóre B
1. BK Sojky Pelhřimov 3 2 1 191:182 5
2. SAM BŠM Brno 3 2 1 205:187 5
3. BA Nymburk 3 1 2 201:216 4
4. Slavoj BK Litoměřice 3 1 2 199:211 4

Přehled zápasů s výsledky

Datum Zápas doma Zápas venku Výsledek
20.04.2017 Slavoj BK Litoměřice 77:67
21.04.2017 BK Pelhřimov 66:61
21.04.2017 BA Nymburk 67:54

MČR 2017 - U14 - skupina o 1.-4. místo - osmifinále

Datum Zápas doma Zápas venku Výsledek
22.04.2017 Synthesia Pardubice 69:71

MČR 2017 - U14 - finále - konečné 2. místo

Datum Zápas doma Zápas venku Výsledek
22.04.2017 BK Pelhřimov 74:85

Kategorie U15 liga + extraliga + MČR 2017

Tabulka ligové části - základní skupina C

Poř. Družstvo U V P Skóre B
1. Orli Prostějov 14 11 3 1017:864 25
2. BK Snakes Ostrava 14 10 4 1050:864 24
3. BK Opava 14 10 4 917:815 24
4. SAM BŠM Brno 14 10 4 1108:857 24
5. BK SK Žabovřesky 14 6 8 923:916 20
6. BC Vysočina 14 5 9 950:1096 19
7. BK NH Ostrava 14 3 11 996:1142 17
8. TJ Slavia Kroměříž 14 1 13 767:1174 15

Přehled zápasů s výsledky

Datum Zápas doma Zápas venku Výsledek
24.09.2016 SK Žabovřesky 54:75
25.09.2016 BC Vysočina 72:89
08.10.2016 Snakes Ostrava 67:68
09.10.2016 NH Ostrava 114:91
22.10.2016 Orli Prostějov 62:59
23.10.2016 BK Opava 66:55
25.10.2016 Slávia Kroměříž 40:94
31.10.2016 Slávia Kroměříž 93:50
05.11.2016 BC Vysočina 110:75
06.11.2016 BK Žabovřesky 70:57
19.11.2016 NH Ostrava 66:75
20.11.2016 Snakes Ostrava 70:61
03.12.2016 BK Opava 76:35
04.12.2016 Orli Prostějov 70:51

Tabulka U15 - extraligová část

Poř. Družstvo U V P Skóre B
1. BK Synthesia Pardubice 22 20 2 1893:1296 42
2. BK Kondoři Liberec 22 15 7 1591:1404 37
3. Sokol Pražský 22 14 8 1628:1416 36
4. SAM BŠM Brno 22 13 9 1580:1413 35
5. BK Lions Jindřichův Hradec 22 12 10 1434:1607 34
6. BK Snakes Ostrava 22 11 11 1451:1474 33
7. BK Opava 22 11 11 1510:1482 33
8. BCM Orli Prostějov 22 10 12 1466:1504 32
9. USK Praha 22 10 12 1406:1429 32
10. BK Lokomotiva Plzeň 22 7 15 1285:1545 29
11. BK Klatovy 22 6 16 1380:1553 28
12. Slavoj BK Litoměřice 22 3 19 1203:1704 25

Přehled zápasů s výsledky

Datum Zápas doma Zápas venku Výsledek
14.01.2017 Lokomotiva Plzeň 78:56
15.01.2017 BK Klatovy 70:65
28.01.2017 Slavoj Litoměřice 49:75
29.01.2017 Sokol Pražský 78:76
11.02.2017 Lions J. Hradec 79:76
12.02.2017 USK Praha 58:75
25.02.2017 Synthesia Pardubice 73:81
26.02.2017 Kondoři Liberec 72:71
10.03.2017 Lokomotiva Plzeň 59:68
11.03.2017 BK Klatovy 59:68
25.03.2017 Sokol Pražský 74:53
26.03.2017 Slavoj Litoměřice 80:39
08.04.2017 USK Praha 62:87
09.04.2017 Lions J. Hradec 74:85
29.04.2017 Kondoři Liberec 72:67
30.04.2017 Synthesia Pardubice 84:72

MČR 2017 U15 - Pardubice - základní skupina A

Poř. Družstvo U V P Skóre B
1. BK Kondoři Liberec 3 2 1 204:200 5
2. SAM BŠM Brno 3 2 1 249:211 5
3. BK Opava 3 1 2 203:241 4
4. BK Snakes Ostrava 3 1 2 213:217 4

Přehled zápasů s výsledky

Datum Zápas doma Zápas venku Výsledek
18.05.2017 Snakes Ostrava 87:76
18.05.2017 Kondoři Liberec 71:57
19.05.2017 BK Opava 105:64

MČR 2017 - semifinále (skupina o 1.-4. místo)

Datum Zápas doma Zápas venku Výsledek
20.05.2017 BK Pardubice 85:48

MČR 2017 - konečné 3.místo

Datum Zápas doma Zápas venku Výsledek
21.05.2017 Sokol Pražský 56:69

Kategorie U15 žáci - NRS (nadregionální soutěž)

Tabulka skupiny E

Poř. Družstvo U V P Skóre B
1. BK TJ Spartak DDM Uherský Brod 20 19 1 1736:832 39
2. BBK Blansko 20 13 7 1221:962 33
3. SAM BŠM Brno B 20 12 8 1488:1083 32
4. SKB Zlín 20 8 12 1108:1359 28
5. Slavia Kroměříž B 20 5 15 956:1627 25
6. BK Vyškov 20 3 17 900:1546 23

Přehled zápasů s výsledky

Datum Zápas doma Zápas venku Výsledek
24.09.2016 BBK Blansko 79:42/57:38
09.10.2016 SKB Zlín 83:36/80:57
22.10.2016 BK TJ DDM Uh. Brod 72:55/65:50
17.11.2016 BK Vyškov 54:101/36:93
03.12.2016 Jiskra Kyjov 63:65/65:73
17.12.2016 Slavia Kroměříž B 105:42/143:44
14.01.2017 BBK Blansko 54:58/60:39
21.01.2017 BK TJ DDM Uh. Brod 73:79/67:58
25.02.2017 SKB Zlín 68:81/50:76
10.03.2017 BK Vyškov 76:33/115:42
08.04.2017 Slavia Kroměříž B 54:53/60:43

Kategorie U17 - liga kadetů, finálová skupina + kvalifikace o ligu a extraligu

Konečná tabulka po základní části - skupina C

Poř. Družstvo U V P Skóre B
1. SAM BŠM Brno 14 14 0 1153:736 28
2. BK Opava 14 10 4 984:865 24
3. BK Synthesia Pardubice B 14 8 6 1006:939 22
4. Jiskra Kyjov 14 8 6 843:893 22
5. BC Nový Jičín 14 5 9 854:885 19
6. SK UP-BCM Olomouc 14 5 9 762:870 19
7. SKB Zlín 14 3 11 851:1037 17
8. TJ Slavia Kroměříž 14 3 11 753:981 17

Přehled zápasů s výsledky

Datum Zápas doma Zápas venku Výsledek
01.10.2016 BK Opava 43:73
02.10.2016 BC Nový Jičín 55:100
15.10.2016 SKB Zlín 48:101
16.10.2016 TJ Slávia Kroměříž 42:89
29.10.2016 BK Pardubice B 80:68
30.10.2016 SK UP-BCM Olomouc 70:38
11.11.2016 BK Kyjov 83:55
12.11.2016 BK Kyjov 56:77
26.11.2016 BC Nový Jičín 80:50
27.11.2016 BK Opava 83:62
07.12.2016 SKB Zlín 56:51
10.12.2016 TJ Slávia Kroměříž 113:60
07.01.2017 SK UP-BCM Olomouc 47:69
08.01.2017 BK Pardubice B 61:79

U17 liga kadetů - finálová skupina

Poř. Družstvo U V P Skóre B
1. SAM BŠM Brno 10 9 1 819:610 19
2. BA 2006´Roudnice n. L. 10 7 3 715:675 17
3. BK Opava 10 6 4 696:607 16
4. Královští Sokoli 10 4 6 644:646 14
5. USK Praha B 10 3 7 476:580 13
6. Sokol Vyšehrad 10 1 9 575:807 11

Přehled zápasů s výsledky

Datum Zápas doma Zápas venku Výsledek
21.01.2017 BA 2006´Roudnice n. L. 70:105
22.01.2017 USK Praha B 45:62
01.02.2017 BK Opava 85:67
17.02.2017 Sokol Vyšehrad 106:49
18.02.2017 Královští Sokoli 85:53
04.03.2017 USK Praha B 75:45
05.03.2017 BA 2006´Roudnice n. L. 87:65
22.03.2017 BK Opava 65:76
01.04.2017 Sokol Vyšehrad 71:87
02.04.2017 Královští Sokoli 80:51

Kvalifikace o ligu kadetů U17 - skupina D (Kroměříž)

Datum Domácí Hosté Výsledek
27.05.2017 Start Haviřov 86:38
27.05.2017 BK Hladnov 49:96
28.05.2017 TJ Slavia Kroměříž 89:58

Kvalifikace o ligu kadetů U17 - 2. kolo (Brno)

Datum Domácí Hosté Výsledek
03.06.2017 SK Žabovřesky 53:61
04.06.2017 SK Žabovřesky 78:70

Kvalifikace o extraligu kadetů U17 (Brno)

Datum Domácí Hosté Výsledek
26.05.2017 BA 2006´Roudnice n. L. 50:86
27.05.2017 NH Ostrava 89:56
27.05.2017 BA Sparta Praha 70:61

Kadeti U17 - NRS (nadregionální soutěž)

Základní skupina

Poř. Družstvo U V P Skóre B
1. BC Vysočina 20 20 0 1731:1059 40
2. Sokol Vysoké Mýto 20 13 7 1551:1057 33
3. SAM BŠM Brno B 20 10 10 1325:1249 30
4. BC Spartak Rychnov n. Kn. 20 9 11 1182:1381 29
5. Basketbal TJ Svitavy 20 7 13 1248:1500 27
6. Sokol Podolí 20 1 19 984:1775 21

Přehled zápasů s výsledky

Datum Zápas doma Zápas venku Výsledek
15.10.2016 Sokol Podolí 107:49/99:39
29.10.2016 Sokol Vysoké Mýto 84:56/69:62
12.11.2016 BC Vysočina 55:64/49:86
10.12.2016 Spartak Rychnov n.K. 62:54/65:73
07.01.2017 Basketbal TJ Svitavy 81:70/95:56
31.01.2017 Sokol Podolí 59:55/44:90
18.02.2017 Sokol Vysoké Mýto 52:71/37:66
04.03.2017 BC Vysočina 80:40/79:58
01.04.2017 Spartak Rychnov n.K. 58:45/76:55
29.04.2017 Basketbal TJ Svitavy 57:69/49:59

Kategorie U19 - liga juniorů + finálová skupina

Konečná tabulka - základní skupina B

Poř. Družstvo U V P Skóre B
1. Královští Sokoli 14 12 2 1123:800 26
2. SAM BŠM Brno 14 11 3 976:780 25
3. BC Kolín 14 10 4 1045:875 24
4. Tesla Pardubice 14 9 5 986:811 23
5. Sokol Josefov 14 6 8 917:947 20
6. BK Lions Jindřichův Hradec 14 4 10 794:899 18
7. BK Brandýs nad Labem 14 4 10 812:1006 18
8. BC Benešov 14 0 14 634:1169 14

Přehled zápasů s výsledky

Datum Zápas doma Zápas venku Výsledek
08.10.2016 BK Brandýs nad Labem 77:56
09.10.2016 BC Kolín 74:69
22.10.2016 Sokol Josefov 68:66
23.10.2016 Královští Sokoli 78:63
05.11.2016 Tesla Pardubice 77:73
06.11.2016 BC Benešov 40:69
19.11.2016 BK Lions Jindřichův Hradec 73:77
20.11.2016 BK Lions Jindřichův Hradec 81:53
03.12.2016 BC Kolín 65:52
04.12.2016 BK Brandýs nad Labem 60:67
17.12.2016 Královští Sokoli 70:67
18.12.2016 Sokol Josefov 43:78
14.01.2017 BC Benešov 95:45
zrušeno Tesla Pardubice

U19 liga juniorů - finálová skupina

Poř. Družstvo U V P Skóre B
1. GBA B 10 8 2 778:581 18
2. TJ Jiskra Kyjov 10 7 3 672:579 16
3. BK Opava 10 5 5 743:719 15
4. Královští Sokoli 10 5 5 650:698 15
5. SAM BŠM Brno 10 3 7 659:760 13
6. Slavoj BK Litoměřice 10 2 8 552:717 12

Přehled zápasů s výsledky

Datum Zápas doma Zápas venku Výsledek
29.01.2017 Slavoj Litoměřice 72:80
11.02.2017 Jiskra Kyjov 74:72
13.02.2017 GBA B 89:65
25.02.2017 Královští Sokoli 65:79
26.02.2017 BK Opava 62:86
11.03.2017 Slavoj Litoměřice 75:44
12.03.2017 GBA B 52:69
26.03.2017 Jiskra Kyjov 70:39
08.04.2017 BK Opava 100:69
09.04.2017 Královští Sokoli 79:78

Junioři U19 - Extraliga + play-off

Základní část

Poř. Družstvo U V P Skóre B
1. USK Praha 22 20 2 1907:1253 42
2. BA Nymburk 22 20 2 1746:1330 42
3. BK Snakes Ostrava 22 17 5 1927:1570 39
4. GBA 22 17 5 1817:1298 38
5. BK Synthesia Pardubice 22 15 7 1736:1568 37
6. Sokol Písek Sršni 22 10 12 1588:1639 32
7. BCM Orli Prostějov 22 10 12 1509:1481 32
8. SAM BŠM Brno B 22 9 13 1640:1681 31
9. Levharti Chomutov 22 7 15 1554:1714 29
10. Sokol pražský 22 5 17 1347:1517 27
11. BC Vysočina 22 1 21 1095:2038 23
12. BK Lokomotiva Plzeň 22 1 21 1112:1889 23

Přehled zápasů s výsledky

Datum Zápas doma Zápas venku Výsledek
08.10.2016 GBA 105:70
09.10.2016 USK Praha 86:56
22.10.2016 BA Nymburk 78:89
23.10.2016 BK Pardubice 68:73
01.11.2016 Orli Prostějov 73:62
06.11.2016 Snakes Ostrava 107:74
19.11.2016 Sokol Pražský 68:67
20.11.2016 Sokol Písek 82:71
03.12.2016 Levharti Chomutov 71:74
04.12.2016 BK Plzeň 70:86
13.12.2016 BC Vysočina 52:89
15.12.2016 BC Vysočina 92:40
14.01.2017 USK Praha 73:92
15.01.2017 GBA 72:93
27.01.2017 BA Nymburk 77:63
28.01.2017 BK Pardubice 70:69
11.02.2017 Snakes Ostrava 88:92
12.02.2017 Orli Prostějov 75:87
25.02.2017 Sokol Písek 92:73
26.02.2017 Sokol Pražský 66:67
11.03.2017 BK Plzeň 85:41
12.03.2017 Levharti Chomutov 76:67

U19 extraliga juniorů - play-off

Datum Zápas doma Zápas venku Výsledek
31.03.2017 USK Praha 98:67
01.04.2017 USK Praha 76:45
08.04.2017 USK Praha 58:94

Muži OP1

Tabulka základní části

Poř. Družstvo U V P Skóre B
1. SAM Brno 22 20 2 1744:1360 42
2. Slovan Černá Pole A 22 19 3 1711:1313 41
3. BCS Husovice A 22 18 4 1596:1344 40
4. TJ Slavia Kroměříž A 22 14 8 1568:1415 36
5. Jiskra Kyjov A 22 12 10 1434:1408 34
6. BK Žďár nad Sázavou B 22 11 11 1505:1506 33
7. TJ Třebíč A 22 9 13 1436:1537 31
8. Tesla Brno 22 8 14 1279:1494 30
9. ASK Blansko 22 7 15 1372:1536 29
10. BC VYSOČINA B 22 6 16 1341:1461 28
11. SKB Brno Černovice A 22 5 17 1262:1543 27
12. BCS Husovice B 22 3 19 1381:1712 25

Přehled zápasů s výsledky

Datum Zápas doma Zápas venku Výsledek
20.09.2016 Husovice B 59:73
21.09.2016 Husovice A 70:78
07.10.2016 SKB Zlín B 102:63
09.10.2016 Kroměříž A 70:59
21.10.2016 BK Žďár nad Sázavou B 62:77
22.10.2016 BC Vysočina B 52:67
02.11.2016 Tesla Brno 93:53
06.11.2016 Jiskra Kyjov A 47:63
18.11.2016 ASK Blansko 57:86
19.11.2016 TJ Třebíč 49:72
17.12.2016 Slovan Černá Pole A 74:69
07.01.2017 SKB Černovice A 77:43
12.01.2017 Husovice B 103:66
17.01.2017 Husovice A 87:59
27.01.2017 Kroměříž A 67:73 PP
zrušeno SKB Zlín B
11.02.2017 BK Žďár nad Sázavou B 72:60
12.02.2017 BC Vysočina B 96:75
25.02.2017 TJ Jiskra Kyjov A 67:74
28.02.2017 Tesla Brno 63:70
11.03.2017 TJ Třebíč 101:68
14.03.2017 ASK Blansko 93:50
07.04.2017 SKB Černovice A 66:84
09.04.2017 Slovan Černá Pole A 83:77

Výsledky - play-off

Datum Zápas doma Zápas venku Výsledek
22.04.2017 Tesla Brno 73:86
23.04.2017 Tesla Brno 79:46
29.04.2017 Jiskra Kyjov 47:61
02.05.2017 Jiskra Kyjov 73:57
06.05.2017 Slovan Černá Pole A 84:90
07.05.2017 Slovan Černá Pole A 79:68

Činnost je finančně podporována:

Statutární město Brno

Statutárním městem BRNEM

Jihomoravský kraj

Jihomoravským krajem

MŠMT

Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy prostřednictvím dotačního programu VIII.