Sportovní akademie mládeže Brno, z.s.
Basketbalová škola mládeže

Skok na menu
Facebook ČJF
Česká verze English version
Sportovní centrum a sportovní středisko STM ČBF


 

Výsledky 2015/2016 - Kategorie U10 - přípravka (zápasy turnajovým způsobem)

Datum Místo turnaje Soupeř 1 Soupeř 2 Soupeř 3 Umístění
19.12.2015 Hala Morenda JBC Brno - 38:12 BC Vysočina - 13:52 Tatran Kohoutovice - 6:39 2. místo
06.02.2016 Hala ASK v Blansku Jiskra Kyjov - 78:8 BBK Blansko - 23:47 ---------- 1. místo
12.03.2016 Tělocvična ZŠ nám. Svornosti BK Vyškov B - 45:13 BC Vysočina - 21:43 ---------- 2. místo

Výsledky 2015/2016 - Kategorie U11 - nejmladší mini

Tabulka základní části - skupina Východ

Poř. Družstvo U V P Skóre B
1. Jiskra Kyjov 16 14 2 1018:513 30
2. TJ Slavia Kroměříž 16 12 4 957:591 28
3. SAM BŠM Brno 16 7 9 718:817 23
4. SK Renocar Podolí 16 5 11 689:834 21
5. Basket Kohouti 16 2 14 485:1112 18

Přehled zápasů s výsledky

Datum Zápas doma Zápas venku Výsledek
10.10.2015 Basket Kohouti 75:26/70:27
17.10.2015 Slavia Kroměříž 34:90/19:103
24.10.2015 Jiskra Kyjov 49:24/63:27
07.11.2015 Renocar Podolí 58:55/57:59
05.12.2015 Basket Kohouti 35:77/35:80
10.01.2016 Jiskra Kyjov 27:63/32:58
16.01.2016 Slavia Kroměříž 44:36/44:24
30.01.2016 Renocar Podolí 42:29/37:36

Tabulka skupiny o 5.-10. místo

Poř. Družstvo U V P Skóre B
1. BC Vysočina 20 19 1 1183:606 39
2. SAM BŠM Brno 20 16 4 1148:619 36
3. SK Renocar Podolí 20 13 7 1213:681 33
4. BBK Blansko 20 8 12 644:945 28
5. Basket Kohouti 20 4 16 634:1252 24
6. BK Žďár nad Sázavou B 20 0 20 465:1184 20

Přehled zápasů s výsledky

Datum Zápas doma Zápas venku Výsledek
13.02.2016 Žďár nad Sázavou B 88:8/71:13
27.02.2016 BC Vysočina 57:58/64:30
08.03.2016 BBK Blansko 10:65/19:49
13.03.2016 Žďár nad Sázavou B 28:53/22:60
09.04.2016 BC Vysočina 50:29/49:23
19.04.2016 BBK Blansko 47:15/47:19

Výsledky 2015/2016 - Kategorie U12 - mladší mini

Tabulka základní skupiny - východ

Poř. Družstvo U V P Skóre B
1. SK Renocar Podolí B 16 13 3 1244:654 29
2. BBK Blansko 16 12 4 940:585 28
3. BC Vysočina 16 11 5 976:717 27
4. SAM BŠM Brno 16 4 12 774:728 20
5. JBC mmcité Brno 16 0 16 166:1416 16

Přehled zápasů s výsledky

Datum Zápas doma Zápas venku Výsledek
03.10.2015 BBK Blansko 58:38/56:29
18.10.2015 Renocar Podolí B 28:64/55:72
13.11.2015 BC Vysočina 47:41/47:41
14.11.2015 MMcite Brno 128:8/114:3
28.11.2015 BBK Blansko 39:60/39:53
09.01.2016 Renocar Podolí B 59:27/65:31
10.01.2016 MMCite Brno 16:58/18:51
23.01.2016 BC Vysočina 29:52/31:50

Tabulky skupiny o 5.-8.místo

Poř. Družstvo U V P Skóre B
1. JBC Brno 12 9 3 570:516 21
2. BC Vysočina 12 9 3 680:480 21
3. SAM BŠM Brno 12 3 9 517:501 15
4. BK Vyškov 12 3 9 358:628 15

Přehled zápasů s výsledky + fotky

Datum Zápas doma Zápas venku Výsledek
06.02.2016 JBC Brno 44:32/41:35
20.02.2016 BK Vyškov 78:11/66:11
19.03.2016 JBC Brno 47:56/53:46
16.04.2016 BK Vyškov 46:36/50:28

Výsledky 2015/2016 - Kategorie U13 - starší mini - chlapci

Tabulka základní skupiny - východ

Poř. Družstvo U V P Skóre B
1. SAM BŠM Brno 16 16 0 1074:342 32
2. SK Renocar Podolí 16 11 5 763:708 27
3. Jiskra Kyjov 16 7 9 809:632 23
4. BK Vyškov 16 6 10 601:717 22
5. Basket Kohouti 16 0 16 301:1149 16

Přehled zápasů s výsledky

Datum Zápas doma Zápas venku Výsledek
26.09.2015 Basket Kohouti 67:18/92:17
10.10.2015 Renocar Podolí 23:76/37:76
07.11.2015 Jiskra Kyjov 52:18/64:24
21.11.2015 BK Vyškov 27:51/23:39
22.11.2015 Basket Kohouti 17:81/4:103
05.12.2015 Renocar Podolí 78:22/68:14
23.01.2016 Jiskra Kyjov 22:76/29:57
30.01.2016 BK Vyškov 44:19/53:28

Tabulka skupiny o 1.-4.místo

Poř. Družstvo U V P Skóre B
1. BC Vysočina 12 11 1 715:469 23
2. SAM BŠM Brno 12 8 4 715:415 20
3. JBC mmcité Brno 12 5 7 575:562 17
4. SK Renocar Podolí 12 0 12 336:895 12

Přehled zápasů s výsledky

Datum Zápas doma Zápas venku Výsledek
27.02.2016 BC Vysočina 60:63 PP/42:49
12.03.2016 JBC MMCITE Brno 31:58/25:60
09.04.2016 BC Vysočina 44:36/47:36
27.04.2016 JBC MMCITE Brno 67:36/61:24

Kvalifikace o postup do předkola MČR

Poř. Družstvo U V P Skóre B
1. SAM BŠM Brno 2 2 0 117:63 4
2. BC Vysočina 2 1 1 147:65 3
3. JBC mmcité Brno 2 0 2 41:177 2

Přehled zápasů s výsledky

Datum Pořadatel kvalifikace Místo konání Účastník 2 Účastník 3 Umístění
20.03.2016 - neděle SAM BŠM Brno Hala GML, Žižkova 55, Brno mmcité Brno - 70:23 BC Vysočina - 47:40 1.místo

Starší mini - předkolo MČR - skupina D v Písku

Poř. Družstvo U V P Skóre B
1. SAM BŠM Brno 3 3 0 187:89 6
2. Basketbalová škola Praha 3 2 1 159:128 5
3. TJ Sokol Písek Sršni 3 1 2 143:150 4
4. BK Kondoři Liberec 3 0 3 96:218 3

Přehled zápasů s výsledky

Datum Zápas doma Zápas venku Výsledek
23.04.2016 BŠ Praha 59:21
23.04.2016 Kondoři Liberec 26:83
24.04.2016 Sokol Sršni Písek 31:45

MČR 2016 U13 - Klatovy základní skupina B

Poř. Družstvo U V P Skóre B
1. BK Synthesia Pardubice-kval 3 3 0 201:118 6
2. BK Sojky Pelhřimov 3 2 1 132:149 5
3. SAM BŠM Brno 3 1 2 180:174 4
4. TJ Start Havířov 15/16 3 0 3 127:199 3

Přehled zápasů s výsledky

Datum Zápas doma Zápas venku Výsledek
05.05.2016 Start Havířov 46:76
06.05.2016 BK Sojky Pelhřimov 59:55 PP
06.05.2016 BK Synthesia Pardubice 49:69

MČR 2016 - U13 - skupina o 5.-8. místo - osmifinále

Datum Zápas doma Zápas venku Výsledek
07.05.2016 BŠ Praha 53:41

MČR 2016 - U13 - zápas o 5.- 6. místo

Datum Zápas doma Zápas venku Výsledek
08.05.2016 Sokol Pražský 62:44

Výsledky 2015/2016 - Kategorie U14 mladší žáci - liga + předkolo MČR + MČR 2016

Tabulka ligové části - základní skupina C

Poř. Družstvo U V P Skóre B
1. BK Opava 20 20 0 1663:923 40
2. Orli Prostějov 20 17 3 1747:956 37
3. SAM BŠM Brno 20 16 4 1717:999 36
4. BK NH Ostrava 20 13 7 1614:1199 33
5. BK TOROLA Snakes Ostrava 20 12 8 1772:1062 32
6. JBC mmcité Brno 20 9 11 1468:1270 29
7. TJ Slavia Kroměříž 20 8 12 1224:1369 28
8. BC Vysočina 20 8 12 1334:1381 28
9. BK SK Žabovřesky 20 5 15 1112:1579 25
10. Basketbal TJ Svitavy 20 2 18 761:1718 22
11. BC Nový Jičín 20 0 20 484:2440 20

Přehled zápasů s výsledky

Datum Zápas doma Zápas venku Výsledek
26.09.2015 JBC Brno 77:49
27.09.2015 JBC Brno 50:76
22.10.2015 Basketbal TJ Svitavy 114:41
24.10.2015 NH Ostrava 60:69
25.10.2015 BK Opava 61:47
07.11.2015 BC Vysočina 81:64
08.11.2015 BK Žabovřesky 109:34
21.11.2015 Slávia Kroměříž 86:56
22.11.2015 Orli Prostějov 65:70
05.12.2015 TOROLA Snakes Ostrava 78:58
06.12.2015 BC Nový Jičín 19:161
17.01.2016 Basketbal TJ Svitavy 29:105
30.01.2016 BK Opava 63:64
31.01.2016 NH Ostrava 67:61
14.02.2016 BC Vysočina 48:80
24.02.2016 Slávia Kroměříž 36:80
27.02.2016 Orli Prostějov 59:61
11.03.2016 BK Žabovřesky 29:111
12.03.2016 BC Nový Jičín 129:23
13.03.2016 TOROLA Snakes Ostrava 78:68

U14 - předkolo MČR - skupina A - Praha

Poř. Družstvo U V P Skóre B
1. Sokol pražský 3 3 0 242:161 6
2. SAM BŠM Brno 3 2 1 231:194 5
3. BK Kondoři Liberec 3 1 2 202:187 4
4. BK Lokomotiva Plzeň 3 0 3 135:268 3

Přehled zápasů s výsledky

Datum Zápas doma Zápas venku Výsledek
02.04.2016 Kondoři Liberec 63:68
02.04.2016 Lokomotiva Plzeň 56:91
03.04.2016 Sokol Pražský 72:75

MČR 2016 U14 - Benešov u Prahy - základní skupina A

Poř. Družstvo U V P Skóre B
1. BK Synthesia Pardubice 3 3 0 278:162 6
2. BK Sojky Pelhřimov 3 2 1 201:223 5
3. SAM BŠM Brno 3 1 2 202:213 4
4. BK Kondoři Liberec 3 0 3 177:260 3

Přehled zápasů s výsledky

Datum Zápas doma Zápas venku Výsledek
14.04.2016 BK Synthesia Pardubice 82:62
14.04.2016 BK Pelhřimov 64:75
15.04.2016 Kondoři Liberec 56:76

MČR 2016 - U14 - skupina o 5.-8. místo - osmifinále

Datum Zápas doma Zápas venku Výsledek
16.04.2016 BK Klatovy 69:68

MČR 2016 - U14 - zápas o 5.- 6. místo

Datum Zápas doma Zápas venku Výsledek
17.04.2016 Sokol Pražský 74:62

Výsledky 2015/2016 - Kategorie U15 liga + extraliga + MČR 2016

Tabulka ligové části - základní skupina C

Poř. Družstvo U V P Skóre B
1. Orli Prostějov 14 13 1 1029:808 27
2. SAM BŠM Brno 14 11 3 975:702 25
3. BK TOROLA Snakes Ostrava 14 11 3 1066:841 25
4. SK UP-BCM Olomouc 14 7 7 874:904 21
5. BK NH Ostrava 14 6 8 952:867 21
6. Gymnázium Hladnov 14 5 9 958:1061 19
7. BK Opava 14 3 11 760:870 17
8. TJ Slavia Kroměříž 14 0 14 643:1204 14

Přehled zápasů s výsledky

Datum Zápas doma Zápas venku Výsledek
19.09.2015 SK UP-BCM Olomouc 42:65
20.09.2015 Orli Prostějov 60:53
03.10.2015 NH Ostrava 48:65
04.10.2015 Torola Snakes Ostrava 43:64
17.10.2015 Gymnázium Hladnov 102:67
18.10.2015 BK Opava 60:45
31.10.2015 Slávia Kroměříž 91:42
01.11.2015 Slávia Kroměříž 46:93
14.11.2015 Orli Prostějov 55:61
15.11.2015 SK UP-BCM Olomouc 69:37
28.11.2015 Torola Snakes Ostrava 65:67
29.11.2015 NH Ostrava 71:53
12.12.2015 BK Opava 39:55
13.12.2015 Gymnázium Hladnov 52:67

Tabulka U15 - extraligová část

Poř. Družstvo U V P Skóre B
1. Sokol pražský 22 19 3 1770:1121 41
2. Sokol Písek Sršni 22 17 5 1803:1294 39
3. Slavoj BK Litoměřice 22 14 8 1619:1243 36
4. BA Nymburk 22 14 8 1617:1454 36
5. USK Praha 22 14 8 1425:1293 36
6. BK Synthesia Pardubice 22 14 8 1552:1333 36
7. BK TOROLA Snakes Ostrava 22 13 9 1511:1400 35
8. SAM BŠM Brno 22 10 12 1423:1381 32
9. Orli Prostějov 22 9 13 1371:1516 31
10. BSK Modřany - Jižní supi 22 5 17 1289:1804 27
11. Tigers Basketball České Budějovice 22 2 20 1168:2085 24
12. SK UP-BCM Olomouc 22 1 21 1101:1725 23

Přehled zápasů s výsledky

Datum Zápas doma Zápas venku Výsledek
09.01.2016 BCM Nymburk 83:77
10.01.2016 BK Pardubice 61:75
23.01.2016 Sokol pražský 77:39
24.01.2016 BSK Modřany - Jižní supi 46:76
06.02.2016 Slavoj Litoměřice 66:63
20.02.2016 Sokol Písek 78:55
21.02.2016 Tigers České Budějovice 61:79
05.03.2016 BK Pardubice 66:57
06.03.2016 BCM Nymburk 64:69
17.03.2016 USK Praha 73:75
19.03.2016 BSK Modřany - Jižní supi 102:53
20.03.2016 Sokol pražský 35:66
09.04.2016 USK Praha 60:42
10.04.2016 Slavoj Litoměřice 57:54
23.04.2016 Tigers České Budějovice 97:59
24.04.2016 Sokol Písek 64:94

MČR 2016 U15 - Praha - základní skupina A

Poř. Družstvo U V P Skóre B
1. Sokol Písek Sršni 3 3 0 228:201 6
2. Slavoj BK Litoměřice 3 1 2 216:215 4
3. BK Synthesia Pardubice 3 1 2 203:208 4
4. SAM BŠM Brno 3 1 2 198:221 4

Přehled zápasů s výsledky

Datum Zápas doma Zápas venku Výsledek
05.05.2016 Sokol Písek 80:72
05.05.2016 Synthesia Pardubice 67:63
06.05.2016 Slavoj Litoměřice 78:59

MČR 2016 - U15 - skupina o 5.-8. místo - osmifinále

Datum Zápas doma Zápas venku Výsledek
07.05.2016 Sokol Pražský 69:70

MČR 2016 - U15 - zápas o 5.- 6. místo

Datum Zápas doma Zápas venku Výsledek
08.05.2016 Synthesia Pardubice 71:52

Výsledky 2015/2016 - Kategorie U15 žáci - NRS (nadregionální soutěž)

Tabulka základní skupiny

Poř. Družstvo U V P Skóre B
1. TJ Štadion Trenčín 26 26 0 2341:1037 52
2. Spartak DDM Uherský Brod 26 19 7 2065:1306 45
3. SAM BŠM Brno B 26 15 11 1742:1372 41
4. SKB Zlín 26 12 14 1531:1754 38
5. Jiskra Kyjov 26 8 18 1353:1777 34
6. Lokomotiva Břeclav 26 5 21 1187:2029 31
7. TJ Sokol Podolí 26 4 22 1014:2244 30
8. mmcité Brno 26 9 5 1059:773 23

Přehled zápasů s výsledky

Datum Zápas doma Zápas venku Výsledek
19.09.2015 TJ Štadion Trenčín 44:66/37:73
03.10.2015 Jiskra Kyjov 30:65/34:76
17.10.2015 SKB Zlín 33:86/82:57
14.11.2015 Sokol Podolí 39:100/39:80
15.11.2015 JBC mmcité Brno B 71:73/94:54
28.11.2015 DDM Uherský Brod 68:81/65:60
12.12.2015 Loko Břeclav 48:75/32:85
16.01.2016 TJ Štadion Trenčín 68:34/83:32
23.01.2016 Jiskra Kyjov 85:25/114:18
06.02.2016 SKB Zlín 78:62/61:50
19.03.2016 Sokol Podolí 94:16/79:43
02.04.2016 DDM Uh. Brod 71:37/73:42
16.04.2016 Loko Břeclav 77:43/61:39

Výsledky 2015/2016 - Kategorie U17 - liga kadetů + play-off

Konečná tabulka po základní části - skupina B

Poř. Družstvo U V P Skóre B
1. BCM Ostrava B 22 19 3 1730:1164 41
2. BK Opava 22 15 7 1392:1212 37
3. Tesla Pardubice 22 15 7 1637:1356 37
4. Jiskra Kyjov 22 15 7 1404:1209 37
5. SAM BŠM Brno 22 14 8 1514:1316 36
6. SK UP-BCM Olomouc 22 11 11 1393:1345 33
7. BC Nový Jičín 22 10 12 1199:1402 32
8. BK Lions Jindřichův Hradec 22 9 13 1336:1291 31
9. SKB Zlín 22 8 14 1480:1545 30
10. BK Sojky Pelhřimov 22 7 15 1192:1456 29
11. BC Vysočina 22 6 16 1184:1672 28
12. TJ Slavia Kroměříž 22 3 19 1110:1603 25

Přehled zápasů s výsledky

Datum Zápas doma Zápas venku Výsledek
26.09.2015 SKB Zlín 88:48
27.09.2015 BC Nový Jičín 92:35
10.10.2015 Slávia Kroměříž 65:53
11.10.2015 SK UP-BCM Olomouc 71:58
24.10.2015 BC Vysočina 86:71
25.10.2015 Tesla Pardubice 61:87
07.11.2015 Lions J. Hradec 77:64
08.11.2015 BK Pelhřimov 49:67
21.11.2015 BK Opava 60:63
22.11.2015 BCM Ostrava B 73:71
05.12.2015 BC Nový Jičín 47:74
06.12.2015 SKB Zlín 81:82
19.12.2015 Jiskra Kyjov 53:47
20.12.2015 Jiskra Kyjov 75:44
16.01.2016 SK UP-BCM Olomouc 61:58
17.01.2016 Slávia Kroměříž 36:76
30.01.2016 Tesla Pardubice 84:57
31.01.2016 BC Vysočina 57:68
13.02.2016 BK Pelhřimov 74:53
14.02.2016 Lions J. Hradec 68:46
27.02.2016 BCM Ostrava B 79:63
28.02.2016 BK Opava 63:45

Předkolo play-off skupina B

Datum Zápas doma Zápas venku Výsledek
12.03.2016 Jiskra Kyjov 49:64
01.04.2016 Jiskra Kyjov 79:39

Play-off

Datum Zápas doma Zápas venku Výsledek
16.04.2016 Kondoři Liberec 69:42
17.04.2016 Kondoři Liberec 80:71
30.04.2016 Kondoři Liberec 56:76

Výsledky 2015/2016 - Kadeti U17 - OP

Základní skupina

Poř. Družstvo U V P Skóre B
1. BK Žďár nad Sáz. 20 16 4 1558:1072 36
2. Jiskra Kyjov B 20 14 6 1461:1022 34
3. SK Žabovřesky 20 14 6 1358:1149 34
4. BK Vyškov 20 9 11 1138:1248 29
5. SAM BŠM Brno B 20 7 13 104:1261 27
6. Sokol Podolí 20 0 20 882:1686 20

Přehled zápasů s výsledky

Datum Zápas doma Zápas venku Výsledek
04.10.2015 Jiskra Kyjov 31:71/33:87
24.10.2015 SK Žabovřesky 50:67/63:73
07.11.2015 BK Vyškov 56:58/44:83
21.11.2015 Sokol Podolí 79:42/81:38
05.12.2015 BK Žďár n.S. 83:48/92:42
24.01.2016 Jiskra Kyjov 78:40/81:38
07.02.2016 SK Žabovřesky 65:29/65:45
12.03.2016 Sokol Podolí 49:81/44:69
14.03.2016 BK Vyškov 49:47/35:56
16.04.2016 Žďár n.S. 37:55/50:68

Výsledky 2015/2016 - Kategorie U19 - liga juniorů + play-off

Konečná tabulka - skupina B

Poř. Družstvo U V P Skóre B
1. BC Vysočina 22 20 2 1587:1235 42
2. BC Nový Jičín 22 19 3 1782:1398 41
3. TJ Slavia Kroměříž 22 16 6 1741:1391 38
4. SAM BŠM Brno 22 13 9 1691:1592 35
5. BK NH Ostrava 22 13 9 1513:1494 35
6. BK Opava 22 11 11 1575:1498 33
7. TJ Jiskra Kyjov 22 9 13 1490:1507 31
8. TJ Sokol Karviná 22 8 14 1453:1675 30
9. Sokol Josefov 22 7 15 1444:1692 29
10. Tesla Pardubice 22 6 16 1501:1746 28
11. BC Kolín 22 5 17 1369:1581 27
12. SK UP BCM Olomouc 22 5 17 1131:1468 27

Přehled zápasů s výsledky

Datum Zápas doma Zápas venku Výsledek
03.10.2015 BC Nový Jičín 51:76
04.10.2015 Sokol Karviná 82:61
17.10.2015 BC Vysočina 98:48
18.10.2015 BC Kolín 84:61
31.10.2015 Tesla Pardubice 95:72
01.11.2015 Baskeťáci Josefov 88:64
13.11.2015 BK Opava 69:59
14.11.2015 NH Ostrava 72:67
28.11.2015 Slávia Kroměříž 71:70
29.11.2015 Olomouc 78:60
12.12.2015 Jiskra Kyjov 67:85
13.12.2015 Jiskra Kyjov 70:83
09.01.2016 Sokol Karviná 76:94
10.01.2016 BC Nový Jičín 101:65
24.01.2016 BC Vysočina 73:79
25.01.2016 BC Kolín 78:87
06.02.2016 Baskeťáci Josefov 82:85
07.02.2016 Tesla Pardubice 64:99
20.02.2016 BK Opava 75:57
21.02.2016 NH Ostrava 117:51
05.03.2016 Olomouc 57:79
06.03.2016 Slávia Kroměříž 57:76

Předkolo play-off skupina B

Datum Zápas doma Zápas venku Výsledek
19.03.2016 NH Ostrava 119:56
19.03.2016 NH Ostrava 44:91

Play-off

Datum Zápas doma Zápas venku Výsledek
23.04.2016 Levharti Chomutov 68:65
24.04.2016 Levharti Chomutov 81:68
07.05.2016 Levharti Chomutov 67:58
08.05.2016 Levharti Chomutov 60:59 PP
11.05.2016 Levharti Chomutov 79:68

Výsledky 2015/2016 - Junioři U19 - OP

Základní část

Poř. Družstvo U V P Skóre B
1. Sokol Podolí 16 11 5 1058:859 27
2. Sokol Bystřice nad Pern. 16 10 6 867:774 26
3. BK Velké Meziříčí 16 10 6 846:706 25
4. SAM BŠM Brno B 16 5 11 787:1040 21
5. SK Žabovřesky 16 4 12 845:1024 20

Přehled zápasů s výsledky

Datum Zápas doma Zápas venku Výsledek
17.10.2015 SK Žabovřesky 69:64/68:54
31.10.2015 Sokol Bystřice n.P. 77:26/77:60
14.11.2015 Sokol Podolí 93:64/108:60
28.11.2015 BK Velké Meziříčí 29:70/20:0 kont.
09.01.2016 SK Žabovřesky 63:47/72:67
23.01.2016 Sokol Bystřice n.P. 39:43/63:53
06.02.2016 Sokol Podolí 39:64/55:52
20.02.2016 BK Velké Meziříčí 69:22/83:57

Nadstavba o 4.-5. místo

Poř. Družstvo U V P Skóre B
1. SK Žabovřesky 20 7 13 1129:1286 27
2. SAM BŠM Brno B 20 6 14 1049:1324 26

Přehled zápasů s výsledky

Datum Zápas doma Zápas venku Výsledek
02.04.2016 SK Žabovřesky 73:82/78:77
03.04.2016 SK Žabovřesky 56:50/69:61

Činnost je finančně podporována:

Statutární město Brno

Statutárním městem BRNEM

Jihomoravský kraj

Jihomoravským krajem

MŠMT

Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy prostřednictvím dotačního programu VIII.