Sportovní akademie mládeže Brno, z.s.
Basketbalová škola mládeže

Skok na menu
Facebook ČJF
Česká verze English version
Sportovní centrum a sportovní středisko STM ČBF


 

Výsledky 2013/2014 - kategorie nejmladší mini

Tabulka po ukončení soutěže

Poř. Družstvo U V P Skóre B
1. BC Vysočina 28 27 1 2753:829 55
2. SAM BŠM Brno 28 24 4 1973:1006 52
3. JBC Brno 28 19 9 1592:1138 47
4. VALOSUN KP Brno 28 15 13 1452:1375 43
5. TJ Jiskra Kyjov 28 11 17 1359:1339 39
6. SK Renocar Podolí 28 10 18 1224:1480 38
7. BBK Blansko 28 6 22 1163:1620 34
8. Basket Kohouti 28 0 28 188:2917 28

Přehled zápasů s výsledky + fotky

Datum Zápas doma Zápas venku Výsledek Foto ze zápasu
28.09.2013 SK Renocar Podolí 26:93/32:62
12.10.2013 JBC Brno 77:29/82:28
26.10.2013 Valosun Brno 27:56/25:67
09.11.2013 BBK Blansko 79:25/84:12
23.11.2013 BC Vysočina 81:82/82:76
07.12.2013 TJ Jiskra Kyjov 69:47/73:45
21.12.2013 Basket Kohouti 6:110/7:110
17.01.2014 SK Renocar Podolí 64:35/69:35
31.01.2014 JBC Brno 29:53/32:62
13.02.2014 Valosun Brno 66:35/77:44
01.03.2014 BBK Blansko 42:48/43:61
16.03.2014 BC Vysočina 42:82/39:62
29.03.2014 TJ Jiskra Kyjov 26:46/51:44
10.04.2014 Basket Kohouti 99:15/83:3

Nejmladší mini MIX - národní finále U11 v Příboře

Datum Družstva Výsledek Foto ze zápasu
25.04.2014 BK Příbor - SAM BŠM Brno 30:98
25.04.2014 SAM BŠM Brno - Sokol Nová Paka 115:42
26.04.2014 SK Bruntál - SAM BŠM Brno 37:75
26.04.2014 SAM BŠM Brno - BK Lions Jindřichův Hradec 84:38
26.04.2014 SAM BŠM Brno - BK Brandýs nad Labem 78:48
27.04.2014 SAM BŠM Brno - BA Sparta Praha 60:68

Výsledky 2013/2014 - kategorie mladší mini

Tabulka základní skupiny - východ

Poř. Družstvo U V P Skóre B
1. SAM BŠM Brno 20 17 3 1361:720 37
2. TJ Jiskra Kyjov 20 13 7 1265:849 33
3. TJ Slavia Kroměříž 20 13 7 1192:882 33
4. SK Renocar Podolí 20 9 11 1035:9490 29
5. SK Žabovřesky 20 8 12 847:1059 28
6. SKB Zlín 20 0 20 513:1754 20

Přehled zápasů s výsledky + fotky

Datum Zápas doma Zápas venku Výsledek Foto ze zápasu
21.09.2013 SK Žabovřesky 53:41/68:34
05.10.2013 TJ Slavia Kroměříž 31:61/47:38
19.10.2013 SK Renocar Podolí 55:29/59:27
02.11.2013 SKB Zlín 11:100/8:86
16.11.2013 TJ Jiskra Kyjov 63:44/70:60
30.11.2013 SK Žabovřesky 17:80/31:82
14.12.2013 TJ Slavia Kroměříž 75:37/76:54
11.01.2014 SK Renocar Podolí 34:62/36:59
25.01.2014 SKB Zlín 83:38/103:27
09.02.2014 TJ Jiskra Kyjov 47:43/66:45

Mladší mini - finálová skupina o 1.-4.místo

Poř. Družstvo U V P Skóre B
1. JBC Brno 12 12 0 794:556 24
2. BC Vysočina 12 7 5 760:713 19
3. SAM BŠM Brno 12 3 9 638:752 15
4. TJ Jiskra Kyjov 12 2 10 553:724 14

Přehled zápasů s výsledky + fotky

Datum Zápas doma Zápas venku Výsledek Foto ze zápasu
08.03.2014 BC Vysočina 80:66/74:52
21.03.2014 JBC Brno 42:65/56:80
05.04.2014 BC Vysočina 58:56/54:61
14.04.2014 JBC Brno 64:46/54:43

Výsledky 2013/2014 - kategorie mladší mini - 3 x 3

Finální tabulka

Poř. Družstvo U V P Skóre B
1. JBC Brno 12 12 0 125:20 24
2. BBK Blansko 12 8 4 88:57 20
3. SAM BŠM Brno 20 4 8 63:81 16
4. SK Žabovřesky 12 0 12 13:131 12

Výsledky 2013/2014 - kategorie starší mini - chlapci

Základní skupina - východ

Přehled zápasů s výsledky + fotky

Poř. Družstvo U V P Skóre B
1. SAM BŠM Brno 12 12 0 895:301 24
2. TJ Jiskra Kyjov 12 6 6 464:624 18
3. TJ Slavia Kroměříž 12 5 7 545:598 17
4. SK Žabovřesky 12 1 11 386:767 13
Datum Zápas doma Zápas venku Výsledek Foto ze zápasu
12.10.2013 SK Žabovřesky 92:21/68:35
21.10.2013 TJ Slavia Kroměříž 24:78/8:71
23.11.2013 TJ Jiskra Kyjov 81:19/103:19
07.12.2013 SK Žabovřesky 33:74/16:74
18.01.2014 TJ Slavia Kroměříž 64:31/68:30
01.02.2014 TJ Jiskra Kyjov 36:54/30:68

Finálová skupina o 1.-4. místo

Poř. Družstvo U V P Skóre B
1. SAM BŠM Brno 12 10 2 769:439 22
2. BK Žďár nad Sázavou 12 9 3 803:449 21
3. BC Vysočina 12 5 7 567:642 17
4. TJ Jiskra Kyjov 12 0 12 304:913 12

Přehled zápasů s výsledky + fotky

Datum Zápas doma Zápas venku Výsledek Foto ze zápasu
15.02.2014 BC Vysočina 38:61/49:71
01.03.2014 BK Žďár nad Sázavou 41:37/49:45
29.03.2014 BC Vysočina 72:30/74:30
12.04.2014 BK Žďár nad Sázavou 47:42/60:53

Starší mini - předkolo MČR - skupina D v Havířově

Datum Zápas doma Zápas venku Výsledek Foto ze zápasu
26.04.2014 USK Praha 50:46
26.04.2014 BCM Olomouc 49:50
27.04.2014 Snakes Ostrava 46:55

Výsledky 2013/2014 - kategorie U14 liga + extraliga + play-off

U14 liga mladších žáků

Tabulka ligové části - základní skupina C

Poř. Družstvo U V P Skóre B
1. Sokol Hradec Králové 2 14 14 0 1025:669 28
2. BC Vysočina 14 11 3 980:707 25
3. BK Synthesia Pardubice 14 11 3 1076:729 25
4. SAM BŠM Brno 14 7 7 787:793 21
5. KARA Trutnov 14 6 8 930:806 20
6. JBC Brno 14 5 9 788:905 19
7. BK Žďár nad Sázavou 14 2 12 685:1179 16
8. SK UP-BCM Olomouc 14 0 14 522:1005 13

Přehled zápasů s výsledky + fotky

Datum Zápas doma Zápas venku Výsledek Foto ze zápasu
21.09.2013 Hradec Králové 2 46:70
22.09.2013 Kara Trutnov 58:50
05.10.2013 BC Vysočina 70:48
06.10.2013 BK Žďár n.S. 42:69
19.10.2013 BK Pardubice 40:68
20.10.2013 SK UP-BCM Olomouc 66:43
02.11.2013 JBC Brno 68:46
03.11.2013 JBC Brno 56:67
16.11.2013 Kara Trutnov 65:44
17.11.2013 Hradec Králové 2 63:30
30.11.2013 BK Žďár n.S. 91:47
01.12.2013 BC Vysočina 54:76
14.12.2013 SK UP-BCM Olomouc 38:65
15.12.2013 BK Pardubice 59:41

U14 extraliga

Tabulka extraligové části - skupina B

Poř. Družstvo U V P Skóre B
1. BK TOROLA Snakes Ostrava 14 13 1 1032:701 27
2. Sokol Hradec Králové 2 14 12 2 890:755 26
3. BC Vysočina 14 9 5 901:807 23
4. BK Synthesia Pardubice 14 8 6 876:836 22
5. BK NH Ostrava 14 7 7 835:850 21
6. SAM BŠM Brno 14 4 10 675:861 18
7. BK Opava 14 3 11 678:837 17
8. Orli Prostějov 14 0 14 747:987 14

Přehled zápasů s výsledky + fotky

Datum Zápas doma Zápas venku Výsledek Foto ze zápasu
11.01.2014 NH Ostrava 48:46
12.01.2014 Snakes Ostrava 34:65
25.01.2014 BK Opava 38:33
26.01.2014 Orli Prostějov 63:70
08.02.2014 Snakes Ostrava 68:64
09.02.2014 NH Ostrava 68:44
14.02.2014 Orli Prostějov 65:53
23.02.2014 BK Opava 58:54

U14 extraliga - play-off

Přehled zápasů s výsledky + fotky

Datum Zápas doma Zápas venku Výsledek Foto ze zápasu
08.03.2014 BCM Nymburk 69:24
09.03.2014 BCM Nymburk 52:37
22.03.2014 BCM Nymburk 44:59

Výsledky 2013/2014 - kategorie U15 liga + extraliga

U15 liga starších žáků

Tabulka ligové části - základní skupina C

Poř. Družstvo U V P Skóre B
1. Baskeťáci TJ Sokol Josefov 14 12 2 1119:707 26
2. Slavia MBA Kroměříž 14 11 3 932:780 25
3. BK TOROLA Snakes Ostrava 14 10 4 1164:840 24
4. SAM BŠM Brno 14 8 6 973:828 22
5. BK NH Ostrava 14 5 9 804:935 19
6. BC Nový Jičín 14 4 10 803:1012 18
7. SK UP-BCM Olomouc 14 4 10 770:1048 18
8. Sokol Hradec Králové 2 14 2 12 661:1076 16

Přehled zápasů s výsledky + fotky

Datum Zápas doma Zápas venku Výsledek Foto ze zápasu
14.09.2013 SK UP-BCM Olomouc 37:98
15.09.2013 BC Nový Jičín 58:88
28.09.2013 NH Ostrava 71:65
29.09.2013 TOROLA Snakes Ostrava 83:60
12.10.2013 Sokol H. Králové 2 78:54
13.10.2013 Baskeťáci Josefov 53:74
26.10.2013 Slávia Kroměříž 57:52
27.10.2013 Slávia Kroměříž 55:53
09.11.2013 BC Nový Jičín 88:52
10.11.2013 SK UP-BCM Olomouc 61:50
23.11.2013 TOROLA Snakes Ostrava 54:84
24.11.2013 NH Ostrava 79:40
07.12.2013 Baskeťáci Josefov 83:48
08.10.2013 Sokol H. Králové 2 32:94

U15 extraliga

Tabulka extraligové části

Poř. Družstvo U V P Skóre B
1. BK Synthesia Pardubice 22 20 2 1671:1340 42
2. Baskeťáci TJ Sokol Josefov 22 16 6 1616:1269 38
3. BA Sparta 22 16 6 1596:1409 38
4. BK Levharti Chomutov 22 14 8 1585:1414 36
5. BK TOROLA Snakes Ostrava 22 14 8 1675:1501 36
6. Slavia MBA Kroměříž 22 11 11 1301:1372 33
7. Sokol pražský 22 10 12 1504:1524 32
8. Sršni Sokol Písek 22 10 12 1428:1407 32
9. Tigers Basketball České Budějovice 22 7 15 1392:1571 29
10. SAM BŠM Brno 22 7 15 1290:1511 29
11. USK Praha 22 4 18 1137:1476 26
12. BCM Nymburk 22 3 19 1204:1605 25

Přehled zápasů s výsledky + fotky

Datum Zápas doma Zápas venku Výsledek Foto ze zápasu
18.01.2014 Tigers Č. Budějovice 59:45
22.12.2013 Sršni Sokol Písek 49:56
18.01.2014 USK Praha 58:62
19.01.2014 Sokol pražský 81:47
01.02.2014 Levharti Chomutov 79:55
02.02.2014 BA Sparta 75:56
15.02.2014 Synthesia Pardubice 55:92
16.02.2014 BCM Nymburk 83:80
01.03.2014 Sršni Sokol Písek 72:61
02.03.2014 Tigers Č. Budějovice 71:56
15.03.2014 Sokol pražský 84:66
16.03.2014 USK Praha 73:51
29.03.2014 BA Sparta 57:64
30.03.2014 Levharti Chomutov 57:58
12.04.2014 BCM Nymburk 45:46
13.04.2014 Synthesia Pardubice 84:68

Výsledky 2013/2014 - kategorie U15 žáci - OP

Tabulka základní části - skupina Západ

Poř. Družstvo U V P Skóre B
1. SAM BŠM Brno B 16 14 2 1237:730 30
2. TJ Jiskra Kyjov 16 10 6 1154:806 26
3. SK Žabovřesky 16 9 7 1023:784 25
4. TJ Lokomotiva Břeclav 16 6 10/1 702:1097 21

Přehled zápasů s výsledky + fotky

Datum Zápas doma Zápas venku Výsledek Foto ze zápasu
05.10.2013 TJ Jiskra Kyjov 41:67/53:79
19.10.2013 TJ Sokol Podolí 40:94/17:117
02.11.2013 SK Žabovřesky 69:46/68:62
16.11.2013 TJ Lokomotiva Břeclav 24:88/34:76
14.12.2013 TJ Sokol Podolí 77:34/93:52
10.01.2014 SK Žabovřesky 54:42/40:53
25.11.2014 TJ Lokomotiva Břeclav 91:34/93:48
08.02.2014 TJ Jiskra Kyjov 64:94/66:57

Tabulka nadstavby

Poř. Družstvo U V P Skóre B
1. SAM BŠM Brno B 22 18 4 1639:1001 40
2. TJ Jiskra Kyjov 22 16 6 1601:1079 38
3. SK Žabovřesky 22 11 11 1319:1184 33
4. TJ Sokol Podolí 22 1 21 879:1779 23

Přehled zápasů s výsledky + fotky

Datum Zápas doma Zápas venku Výsledek Foto ze zápasu
08.03.2014 TJ Jiskra Kyjov 63:38
11.03.2014 TJ Sokol Podolí 42:67
20.03.2014 SK Žabovřesky 96:28
21.03.2014 SK Žabovřesky 48:50
03.04.2014 TJ Sokol Podolí 97:34
05.04.2014 TJ Jiskra Kyjov 54:56

Výsledky 2013/2014 - kategorie U17 - liga kadetů + play-out

Konečná tabulka po základní části - skupina B

Poř. Družstvo U V P Skóre B
1. BC Vysočina 22 21 1 1698:1121 43
2. Slavia MBA Kroměříž 22 21 1 1990:1146 43
3. Sokol Hradec Králové 2 22 16 6 1687:1368 38
4. SKB Zlín 22 12 10 1325:1380 34
5. Tesla Pardubice 22 11 11 1528:1443 33
6. Jiskra Kyjov 22 11 11 1366:1440 33
7. SK UP-BCM Olomouc 22 10 12 1265:1429 32
8. SAM BŠM Brno 22 10 12 1318:1427 32
9. BK Opava 22 7 15 1283:1396 29
10. TJ Sokol Karviná 22 6 16 1297:1635 28
11. BVK Holice 22 4 18 1228:1747 26
12. BC Kolín 22 3 19 1217:1670 25

Přehled zápasů s výsledky + fotky

Datum Zápas doma Zápas venku Výsledek Foto ze zápasu
05.10.2013 Sokol H. Králové 2 55:66
06.10.2013 Holice 54:57
19.10.2013 SK UP-BCM Olomouc 56:42
20.10.2013 Proton Zlín 61:44
02.11.2013 Sl. MBA Kroměříž 49:88
03.11.2013 Jiskra Kyjov 67:53
16.11.2013 BC Kolín 48:65
17.11.2013 Tesla Pardubice 69:59
30.11.2013 Sokol Karviná 83:59
01.12.2013 BK Opava 79:63
14.12.2013 BC Vysočina 85:45
15.12.2013 BC Vysočina 61:82
11.01.2014 Holice 94:56
12.01.2014 Sokol H. Králové 2 68:63
25.01.2014 Proton Zlín 56:88
26.01.2014 SK UP-BCM Olomouc 64:52
08.02.2014 Jiskra Kyjov 79:53
09.02.2014 Sl. MBA Kroměříž 84:36
22.02.2014 Tesla Pardubice 61:69
23.02.2014 BC Kolín 70:41
08.03.2014 BK Opava 51:46
09.03.2014 Sokol Karviná 71:53

Play-out B

Přehled zápasů s výsledky + fotky

Poř. Družstvo U V P Skóre B
8. SAM BŠM Brno 28 14 14 1659:1741 42
9. BK Opava 28 12 16 1702:1700 40
10. TJ Sokol Karviná 28 9 19 1717:1978 37
11. BVK Holice 28 9 19 1498:2236 32

Výsledky 2013/2014 - OP - kadeti U17

Základní skupina

Datum Zápas doma Zápas venku Výsledek Foto ze zápasu
22.03.2014 BVK Holice 36:72
23.03.2014 BVK Holice 52:42
05.04.2014 Sokol Karviná 86:41
06.04.2014 BK Opava 48:39
26.04.2014 BK Opava 69:53
27.04.2014 Sokol Karviná 68:49
Poř. Družstvo U V P Skóre B
1. SK Žabovřesky 20 15 5 1349:1020 35
2. TJ Třebíč 20 15 5 1343:1130 35
3. BK Žďár nad Sázavou 20 14 6 1211:1008 34
4. BK Velké Meziříčí 20 11 9 1154:1022 31
5. SAM BŠM Brno B 20 3 17 921:1336 23
6. TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem 20 2 18 869:1331 22

Přehled zápasů s výsledky + fotky

Datum Zápas doma Zápas venku Výsledek Foto ze zápasu
28.09.2013 SK Žabovřesky 37:68/57:77
12.10.2013 TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem 55:57/44:68
26.10.2013 BK Velké Meziříčí 34:56/51:64
09.11.2013 BK Žďár nad Sázavou 25:49/51:62
23.11.2013 TJ Třebíč 74:40/57:46
07.12.2013 SK Žabovřesky 84:43/89:48
21.12.2013 TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem 50:58/58:41
18.01.2014 BK Velké Meziříčí 53:20/71:34
01.02.2014 BK Žďár nad Sázavou 81:53/78:48
15.02.2014 TJ Třebíč 42:100/59:75

Skupina o 9.-11. místo

Poř. Družstvo U V P Skóre B
9. SAM BŠM Brno B 8 6 2 505:466 14
10. TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem 8 4 4 430:434 12
11. BK Vyškov 8 2 6 469:504 10

Přehled zápasů s výsledky + fotky

Datum Zápas doma Zápas venku Výsledek Foto ze zápasu
15.03.2014 BK Vyškov 67:58/74:72
05.04.2014 BK Vyškov 61:71/77:60

Výsledky 2013/2014 - kategorie U19 - liga kadetů

Konečná tabulka po základní části - skupina B

Poř. Družstvo U V P Skóre B
1. TJ Slavia MBA Kroměříž 22 18 4 1742:1375 40
2. Orli Prostějov 22 17 5 1616:1299 39
3. BC Nový Jičín 22 16 6 1690:1503 38
4. BK NH Ostrava 22 15 7 1663:1381 37
5. TJ Sokol Karviná 22 13 9 1678:1580 35
6. TJ Jiskra Kyjov 22 11 11 1553:1537 33
7. SAM BŠM Brno 22 10 12 1408:1513 32
8. Tesla Pardubice 22 10 12 1457:1506 32
9. Sokol PP Hradec Králové 22 9 13 1617:1703 31
10. BC Vysočina 22 9 13 1429:1399 31
11. BK Opava 22 2 20 1164:1548 24
12. SBK Valašské Meziříčí 22 2 20 1064:1737 24

Přehled zápasů s výsledky + fotky

Datum Zápas doma Zápas venku Výsledek Foto ze zápasu
28.09.2013 Valašské Meziříčí 77:35
29.09.2013 BK BCM Prostějov 65:72
12.10.2013 Sokol Karviná 68:66
13.10.2013 BC Nový Jičín 51:79
26.10.2013 Tesla Pardubice 83:64
27.10.2013 Sokol Hradec Králové 70:94
09.11.2013 NH Ostrava 80:70
10.11.2013 BK Opava 71:70
23.11.2013 Slavia MBA Kroměříž 51:82
24.11.2013 Jiskra Kyjov 59:87
07.12.2013 Orli Prostějov 95:49
08.12.2013 Valašské Meziříčí 37:65
20.12.2013 BC Vysočina 95:62
21.12.2013 BC Vysočina 52:72
18.01.2014 BC Nový Jičín 70:58
19.01.2014 Sokol Karviná 66:67
01.02.2014 Sokol Hradec Králové 89:71
02.02.2014 Tesla Pardubice 67:35
15.02.2014 BK Opava 51:61
16.02.2014 NH Ostrava 74:45
01.03.2014 Jiskra Kyjov 71:54
02.03.2014 Slavia MBA Kroměříž 62:59

Výsledky 2013/2014 - OP - kadeti U19

Základní část - Jižní Morava

Poř. Družstvo U V P Skóre B
1. TJ Třebíč 12 11 1 1112:437 23
2. SAM BŠM Brno B 12 9 3 813:544 21
3. SKB Brno Černovice 12 4 8 496:751 16
4. TJ Znojmo U19 12 0 12 377:1066 12

Přehled zápasů s výsledky + fotky

Datum Zápas doma Zápas venku Výsledek Foto ze zápasu
05.10.2013 TJ Znojmo 110:21/108:22
19.10.2013 SKB Brno Černovice 55:34/57:32
02.11.2013 TJ Třebíč 79:52/89:46
16.11.2013 TJ Znojmo 35:77/25:89
30.11.2013 SKB Brno Černovice 44:26/40:71
14.12.2013 TJ Třebíč 55:43/31:80

Nadstavba - spojená soutěž se Střední a Severní Moravou - skupina A

Datum Pořadatel turnaje Domácí Hosté Výsledek
08.02.2014 SAM BŠM Brno SAM BŠM Brno BK Krnov 45:55
BK Krnov BK Snakes Ostrava 64:85
BK Snakes Ostrava SAM BŠM Brno 98:65
22.02.2014 BK Krnov BK Krnov BK Snakes Ostrava 71:69
BK Snakes Ostrava SAM BŠM Brno 87:60
SAM BŠM Brno BK Krnov 51:62
08.03.2014 Snakes Ostrava BK Snakes Ostrava SAM BŠM Brno 113:51
SAM BŠM Brno BK Krnov 73:56
BK Krnov BK Snakes Ostrava 45:87
22.03.2014 BK Hlučín 62:76
06.04.2014 BK Hlučín 60:56

Činnost je finančně podporována:

Statutární město Brno

Statutárním městem BRNEM

Jihomoravský kraj

Jihomoravským krajem

MŠMT

Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy prostřednictvím dotačního programu VIII.