Sportovní akademie mládeže Brno, z.s.
Basketbalová škola mládeže

Skok na menu
Facebook ČJF
Česká verze English version
Sportovní centrum a sportovní středisko STM ČBF


 

Výsledky 2014/2015 - kategorie nejmladší mini

Tabulka po ukončení soutěže

Poř. Družstvo U V P Skóre B
1. SK Renocar Podolí 32 30 2 2616:1155 62
2. BBK Blansko 32 28 4 2668:1039 60
3. Jiskra Kyjov 32 23 9 2023:1167 55
4. SAM BŠM Brno 32 19 13 1828:1217 51
5. BC Vysočina 32 16 16 1538:1603 48
6. Sokol Šlapanice 32 11 21 1280:1818 43
7. JBC Brno 32 9 23 1185:1690 41
8. BK Žďár nad Sázavou A 32 8 24 1039:2177 40
9. Basket Kohouti 32 0 32 451:2762 32

Přehled zápasů s výsledky + fotky

Datum Zápas doma Zápas venku Výsledek Foto ze zápasu
20.09.2014 BK Žďár nad Sázavou 8:99/12:111 Fotogalerie
Projekce
03.10.2014 BBK Blansko 33:75/30:75 Fotogalerie
Projekce
05.10.2014 Jiskra Kyjov 37:48/38:42 Fotogalerie
Projekce
01.11.2014 BC Vysočina 71:37/49:53 Fotogalerie
Projekce
02.11.2014 Sokol Šlapanice 30:50/26:42
13.11.2014 Basket Kohouti 72:2/82:12
29.11.2014 JBC Brno 8:89/8:81 Fotogalerie
Projekce
30.11.2014 Renocar Podolí 35:66/28:72 Fotogalerie
Projekce
13.12.2014 BK Žďár nad Sázavou 62:21/95:32 Fotogalerie
Projekce
10.01.2015 Jiskra Kyjov 44:32/58:28 Fotogalerie
Projekce
21.01.2015 BBK Blansko 40:56/58:65
08.02.2015 BC Vysočina 46:56/37:69
07.03.2015 Basket Kohouti 19:104/17:64
08.03.2015 Sokol Šlapanice 41:32/40:36
21.03.2015 JBC Brno 66:38/46:24
11.04.2015 Renocar Podolí 54:32/63:48

Výsledky 2014/2015 - kategorie mladší mini

Tabulka základní skupiny - východ

Poř. Družstvo U V P Skóre B
1. SAM BŠM Brno 16 16 0 1364:385 32
2. SK Renocar Podolí A 16 10 6 1124:557 26
3. Jiskra Kyjov 16 10 6 1106:555 26
4. BK Vyškov 16 4 12 353:1061 20
5. Basket Kohouti 16 0 16 202:1591 16

Přehled zápasů s výsledky + fotky

Datum Zápas doma Zápas venku Výsledek Foto ze zápasu
27.09.2014 BK Vyškov 116:6/78:11
09.10.2014 Basket Kohouti 91:16/109:11
08.11.2014 Jiskra Kyjov 73:35/72:34
22.11.2014 Renocar Podolí 61:71/45:72
07.12.2014 BK Vyškov 12:80/14:60
30.01.2015 Basket Kohouti 4:123/4:130
14.02.2015 Renocar Podolí 76:26/68:43
15.02.2015 Jiskra Kyjov 30:71/33:74

Mladší mini - finálová skupina o 1.-4.místo

Poř. Družstvo U V P Skóre B
1. BC Vysočina 12 11 1 928:488 23
2. SAM BŠM Brno 12 8 4 718:576 20
3. JBC Brno 12 4 8 527:731 16
4. SK Renocar Podolí A 12 1 11 476:854 13

Přehled zápasů s výsledky + fotky

Datum Zápas doma Zápas venku Výsledek Foto ze zápasu
14.03.2015 JBC Brno 37:51/53:51 Fotogalerie
28.03.2015 BC Vysočina 31:65/44:75
29.03.2015 JBC Brno 84:24/60:34
18.04.2015 BC Vysočina 65:54/48:57

Výsledky 2014/2015 - kategorie starší mini - chlapci

Základní skupina

Poř. Družstvo U V P Skóre B
1. JBC Brno 32 28 4 2155:1133 60
2. BC Vysočina 32 27 5 2335:1359 59
3. SAM BŠM Brno 32 27 5 2181:1270 59
4. BBK Blansko 32 19 13 1592:1177 51
5. SK Renocar Podolí 32 14 18 1724:1710 46
6. SK Žabovřesky 32 12 20 1416:1731 44
7. BK Žďár nad Sázavou 32 11 21 1556:1710 43
8. Jiskra Kyjov 32 6 26 1173:1756 38
9. SK Vinohrady 32 0 32 519:2805 32

Přehled zápasů s výsledky + fotky

Datum Zápas doma Zápas venku Výsledek Foto ze zápasu
20.09.2014 SK Vinohrady 4:85/14:84
04.10.2014 SK Žabovřesky 75:38/63:37
18.10.2014 SK Renocar Podolí 57:65/33:85
19.10.2014 BK Žďár nad Sázavou 64:34/75:41
01.11.2014 JBC Brno 70:55/45:60
15.11.2014 BBK Blansko 59:28/56:26
16.11.2014 BC Vysočina 54:43/61:64
13.12.2014 Jiskra Kyjov 73:37/68:31
14.12.2014 SK Vinohrady 76:16/79:22
10.01.2015 SK Žabovřesky 39:76/23:64
24.01.2015 SK Renocar Podolí 79:44/65:31
25.01.2015 BK Žďár nad Sázavou 51:66/54:68
07.02.2015 JBC Brno 57:64/62:71
20.02.2015 BBK Blansko 44:55/48:37
07.03.2015 BC Vysočina 75:54/70:59
11.04.2015 Jiskra Kyjov 19:90/21:86

Starší mini - předkolo MČR - skupina D v Opavě

Datum Zápas doma Zápas venku Výsledek Foto ze zápasu
25.04.2015 BK Opava 59:38
25.04.2015 TJ Slavia Kroměříž 64:40
26.04.2015 Sokol PP Hradec Králové 26:95

Starší mini - MČR U13 - Pelhřimov

Datum Domácí Hosté Výsledek Fáze turnaje
07.05.2015 BK Snakes Ostrava 39:60 Základní skupina B
08.05.2015 Sokol pražský 75:36 Základní skupina B
08.05.2015 Slavoj BK Litoměřice 51:61 Základní skupina B
09.05.2015 NH Ostrava 70:66 Skupina o 5.-8.místo
10.05.2015 Slavoj BK Litoměřice 51:61 Zápas o 7.-.8. místo

Výsledky 2014/2015 - kategorie U14 liga + extraliga + play-off

U14 liga mladších žáků

Tabulka ligové části - základní skupina C

Poř. Družstvo U V P Skóre B
1. BK Synthesia Pardubice 14 12 2 1262:798 26
2. SAM BŠM Brno 14 11 3 1048:723 25
3. BK Žďár nad Sázavou 14 11 3 1177:855 25
4. BA Nymburk 14 9 5 1051:887 23
5. BC Kolín 14 6 8 1012:858 20
6. BK Sojky Pelhřimov 14 5 9 899:1020 19
7. JBC Brno 14 2 12 771:1206 16
8. BK Synthesia Pardubice B 14 0 14 544:1417 14

Přehled zápasů s výsledky + fotky

Datum Zápas doma Zápas venku Výsledek Foto ze zápasu
27.09.2014 BK Pardubice B 110:29
28.09.2014 BK Pardubice A 63:68
11.10.2014 BCM Nymburk 61:86
12.10.2014 BK Kolín 51:78
25.10.2014 BK Žďár nad Sázavou 52:46
26.10.2014 BK Pelhřimov 64:52
08.11.2014 JBC Brno 53:83
09.11.2014 JBC Brno 86:30
22.11.2014 Pardubice A 65:58
23.11.2014 Pardubice B 40:100
06.12.2014 BK Kolín 58:52
07.12.2014 BCM Nymburk 63:70
20.12.2014 BK Pelhřimov 48:68
21.12.2014 BK Žďár nad Sázavou 58:79

U14 extraliga

Tabulka extraligové části - skupina B

Poř. Družstvo U V P Skóre B
1. BK Synthesia Pardubice 14 11 3 1026:871 25
2. BK TOROLA Snakes Ostrava 14 10 4 971:741 24
3. BA Nymburk 14 9 5 941:850 23
4. BK Žďár nad Sázavou 14 8 6 945:921 22
5. SAM BŠM Brno 14 7 7 914:848 21
6. Orli Prostějov 14 5 9 788:908 19
7. BK Opava 14 5 9 694:830 19
8. Gymnázium Hladnov 14 1 13 779:1089 15

Přehled zápasů s výsledky + fotky

Datum Zápas doma Zápas venku Výsledek Foto ze zápasu
17.01.2015 BK Opava 62:60
18.01.2015 Orli Prostějov 80:57
31.01.2015 Gymnázium Hladnov 61:71
01.02.2015 Torola Snakes Ostrava 59:58
14.02.2015 Torola Snakes Ostrava 55:76
15.02.2015 Gymnázium Hladnov 84:47
28.02.2015 Orli Prostějov 58:49
01.03.2015 BK Opava 62:54

U14 extraliga - play-off

Přehled zápasů s výsledky + fotky

Datum Zápas doma Zápas venku Výsledek Foto ze zápasu
14.03.2015 USK Praha 58:33
15.03.2015 USK Praha 41:34
28.03.2015 USK Praha 57:71

Výsledky 2014/2015 - kategorie U15 liga + nadstavba

U15 liga starších žáků

Tabulka ligové části - základní skupina C

Poř. Družstvo U V P Skóre B
1. BK NH Ostrava 14 12 2 957:753 26
2. BK Sojky Pelhřimov 14 11 3 956:741 25
3. BK TOROLA Snakes Ostrava 14 10 4 1011:736 24
4. BK Synthesia Pardubice 14 9 5 922:816 23
5. SAM BŠM Brno 14 8 6 865:838 22
6. Orli Prostějov 14 3 11 753:966 17
7. BK Opava 14 2 12 700:900 16
8. TJ Slavia Kroměříž 14 1 13 633:1047 15

Přehled zápasů s výsledky + fotky

Datum Zápas doma Zápas venku Výsledek Foto ze zápasu
20.09.2014 BK Pelhřimov 73:34
21.09.2014 BK Pardubice 55:65
04.10.2014 BK Prostějov 53:78
05.10.2014 BK Opava 50:55
18.10.2014 NH Ostrava 55:74
19.10.2014 Snakes Ostrava 67:61
01.11.2014 Slávia Kroměříž 88:46
02.11.2014 Slávia Kroměříž 37:58
15.11.2014 BK Pardubice 58:65
16.11.2014 BK Pelhřimov 60:67
29.11.2014 BK Opava 71:47
30.11.2014 BK Prostějov 70:43
13.12.2014 Snakes Ostrava 94:53
14.12.2014 NH Ostrava 73:53

U15 liga starších žáků - nadstavba skupina B

Tabulka skupiny B

Poř. Družstvo U V P Skóre B
1. SAM BŠM Brno 14 14 0 940:657 28
2. Orli Prostějov 14 11 3 921:733 25
3. BK Opava 14 9 5 820:729 23
4. TJ Slavia Kroměříž 14 8 6 831:832 22
5. KARA Trutnov 14 5 9 855:829 19
6. BC Nový Jičín 14/15 14 5 9 729:746 19
7. Sokol Hradec Králové 2 14 4 10 762:876 18
8. BC Vysočina 14 0 14 639:1095 14

Přehled zápasů s výsledky + fotky

Datum Zápas doma Zápas venku Výsledek Foto ze zápasu
10.01.2015 BK Opava 59:65
11.01.2015 BK Nový Jičín 44:53
24.01.2015 Slávia Kroměříž 73:42
25.01.2015 Orli Prostějov 54:42
07.02.2015 Sokol Kradec Králové 2 46:81
08.02.2015 Kara Trutnov 46:62
21.02.2015 BC Vysočina 87:37
22.02.2015 BC Vysočina 48:79
07.03.2015 BK Nový Jičín 64:43
08.03.2015 BK Opava 63:51
21.03.2015 Orli Prostějov 47:71
22.03.2015 Slávia Kroměříž 57:59
11.04.2015 Kara Trutnov 68:53
12.04.2015 Sokol Hradec Králové 2 65:42

Výsledky 2014/2015 - kategorie U15 žáci - OP

Tabulka základní skupiny

Poř. Družstvo U V P Skóre B
1. BC Vysočina 28 24 4 2317:1285 52
2. JBC Brno 28 22 6 2158:1300 50
3. Jiskra Kyjov 28 21 7 2107:1334 49
4. SK Žabovřesky 28 16 12 2115:1428 44
5. Spartak DDM Uherský Brod 28 16 12 2003:1530 44
6. SAM BŠM Brno B 28 8 20 1661:1706 36
7. TJ Sokol Podolí 28 4 24 1160:2482 32
8. TJ Sokol Velké Bílovice 28 1 27 683:3139 29

Přehled zápasů s výsledky + fotky

Datum Zápas doma Zápas venku Výsledek Foto ze zápasu
27.09.2014 TJ Sokol Velké Bílovice 10:170/10:154
10.10.2014 SK Žabovřesky 47:72/52:84
12.10.2014 TJ Sokol Podolí 35:84/40:71
25.10.2014 JBC Brno 47:86/52:80
08.11.2014 BC Vysočina 88:45/95:35
22.11.2014 Spartak DDM Uherský Brod 36:70/50:67
19.12.2014 Jiskra Kyjov 27:69/32:62
11.01.2015 TJ Sokol Velké Bílovice 101:34/77:41
31.01.2015 SK Žabovřesky 75:42/61:56
14.02.2015 TJ Sokol Podolí 61:52/76:51
15.02.2015 JBC Brno 79:43/46:40
14.03.2015 BC Vysočina 27:61/43:52
28.03.2015 Spartak DDM Uherský Brod 85:44/72:57
25.04.2015 TJ Jiskra Kyjov 62:50/66:40

Výsledky 2014/2015 - kategorie U17 - liga kadetů + play-off

Konečná tabulka po základní části - skupina B

Poř. Družstvo U V P Skóre B
1. BC Vysočina 22 18 4 1594:1339 40
2. BC Kolín 22 16 6 1647:1429 38
3. Baskeťáci TJ Sokol Josefov 22 15 7 1435:1348 37
4. SAM BŠM Brno 22 14 8 1598:1370 36
5. TJ Slavia Kroměříž 22 13 9 1501:1465 35
6. Jiskra Kyjov 22 13 9 1368:1347 35
7. SKB Zlín 22 12 10 1510:1393 34
8. Tesla Pardubice 22 10 12 1548:1584 32
9. TJ Sokol Karviná 22 8 14 1356:1474 30
10. BCM Ostrava 22 7 15 1449:1470 29
11. BK Opava 22 3 19 1304:1644 25
12. SK UP-BCM Olomouc 22 3 19 1172:1619 25

Přehled zápasů s výsledky + fotky

Datum Zápas doma Zápas venku Výsledek Foto ze zápasu
27.09.2014 Slávia Kroměříž 60:61
28.09.2014 SKB Zlín 72:52
11.10.2014 Tesla Pardubice 78:56
12.10.2014 Baskeťáci Josefov 62:66
25.10.2014 BC Vysočina 69:53
26.10.2014 BK Kolín 74:59
08.11.2014 Sokol Karviná 78:52
09.11.2014 BCM Ostrava 71:28
22.11.2014 BK Opava 81:54
23.11.2014 BCM Olomouc 71:47
06.12.2014 SKB Zlín 80:66
07.12.2014 Slávia Kroměříž 74:67
20.12.2014 Jiskra Kyjov 70:62
21.12.2014 Jiskra Kyjov 78:55
17.01.2015 Baskeťáci Josefov 83:80
18.01.2015 Tesla Pardubice 79:87
31.01.2015 BK Kolín 88:73
01.02.2015 BC Vysočina 72:65
14.02.2015 BCM Ostrava 59:71
15.02.2015 Sokol Karviná 65:71
28.02.2015 BCM Olomouc 55:87
01.03.2015 BK Opava 53:84

Předkolo play-off skupina B

Datum Zápas doma Zápas venku Výsledek Foto ze zápasu
14.03.2015 Jiskra Kyjov 61:49
28.03.2015 Jiskra Kyjov 56:50
29.03.2015 Jiskra Kyjov 74:51

Play-off

Datum Zápas doma Zápas venku Výsledek Foto ze zápasu
18.04.2015 Levharti Chomutov 67:70
19.04.2015 Levharti Chomutov 57:48
30.4. Levharti Chomutov 64:80
1.5.2015 Levharti Chomutov 64:49
1.5.2015 Levharti Chomutov 44:61

Výsledky 2014/2015 - OP - kadeti U17

Základní skupina

Poř. Družstvo U V P Skóre B
1. BK Žďár nad Sáz. 24 23 1 2123:1001 47
2. TJ Slavia Kroměříž B 24 17 7 1822:1261 41
3. SK Žabovřesky 24 14 10 1758:1651 38
4. BK Velké Meziříčí 24 12 12 1400:1228 36
5. BK Vyškov 24 10 14 1542:1774 34
6. SAM BŠM Brno B 24 3 19 1250:1747 29
7. Sokol Podolí 24 3 21 1029:2262 27

Přehled zápasů s výsledky + fotky

Datum Zápas doma Zápas venku Výsledek Foto ze zápasu
05.10.2014 BK Vyškov 80:49/78:53
18.10.2014 SK Žabovřesky 56:90/60:89
01.11.2014 TJ Sokol Podolí 33:94/38:73
15.11.2014 Slávia Kroměříž B 75:72/49:83
29.11.2014 BK Žďár nad Sázavou 94:31/127:40
10.01.2015 BK Velké Meziříčí 33:51/31:64
24.01.2015 BK Vyškov 57:71/58:72
07.02.2015 SK Žabovřesky 71:45/75:59
21.02.2015 TJ Sokol Podolí 84:54/55:56
07.03.2015 Slávia Kroměříž B 84:37/86:42
21.03.2015 BK Žďár nad Sázavou 35:83/30:78
25.04.2015 BK Velké Meziříčí 53:62/54:42

Výsledky 2014/2015 - kategorie U19 - liga kadetů

Konečná tabulka - skupina B

Poř. Družstvo U V P Skóre B
1. BC Nový Jičín 22 18 4 1825:1403 40
2. Sokol PP Hradec Králové 22 18 4 1848:1444 40
3. BC Vysočina 22 15 7 1789:1323 37
4. TJ Slavia Kroměříž 22 13 9 1612:1373 35
5. TJ Jiskra Kyjov 22 13 9 1570:1492 35
6. Tesla Pardubice 22 12 10 1616:1479 34
7. SAM BŠM Brno 22 10 12 1410:1556 32
8. BK Opava 22 9 13 1325:1428 31
9. BK NH Ostrava 22 9 13 1424:1654 31
10. SK UP BCM Olomouc 22 8 14 1306:1588 30
11. TJ Sokol Karviná 22 4 18 1327:1717 26
12. BK Velké Meziříčí 22 3 19 1222:1817 25

Přehled zápasů s výsledky + fotky

Datum Zápas doma Zápas venku Výsledek Foto ze zápasu
04.10.2014 TJ Jiskra Kyjov 72:58
05.10.2014 TJ Slávia Kroměříž 53:55
18.10.2014 BK Opava 65:63
19.10.2014 NH Ostrava 59:51
01.11.2014 TJ Sokol Karviná 87:50
02.11.2014 BK Nový Jičín 106:55
15.11.2014 Tesla Pardubice 79:70
28.11.2014 BK Velké Meziříčí 59:72
29.11.2014 BC Vysočina 89:55
10.12.2014 Sokol PP Hradec Králové 55:78
13.12.2014 BCM Olomouc 56:63
14.12.2014 BCM Olomouc 63:60
10.01.2015 TJ Slávia Kroměříž 60:71
11.01.2015 TJ Jiskra Kyjov 69:53
07.02.2015 BK Nový Jičín 68:84
08.02.2015 TJ Sokol Karviná 86:64
11.2.2015 NH Ostrava 69:62
19.2.2015 BK Opava 68:44
21.02.2015 Sokol PP Hradec Králové 81:84
22.02.2015 Tesla Pardubice 97:59
07.03.2015 BK Velké Meziříčí 94:53
08.03.2015 BC Vysočina 65:62

Výsledky 2014/2015 - OP - kadeti U19

Základní část - Jižní Morava

Poř. Družstvo U V P Skóre B
1. Sokol Bystřice nad Pern. 24 15 9 1428:1284 39
2. SAM BŠM Brno B 24 13 11 1431:1350 37
3. Sokol Podolí 24 10 14 1347:1449 34
4. TJ Znojmo 24 10 14 1236:1359 34

Přehled zápasů s výsledky + fotky

Datum Zápas doma Zápas venku Výsledek Foto ze zápasu
11.10.2014 Sokol Bystřice nad Pern 61:35/62:39
23.10.2014 TJ Sokol Podolí 59:57/96:48
08.11.2014 TJ Znojmo 44:41/51:54
22.11.2014 Sokol Bystřice nad Pern. 56:57/56:81
06.12.2014 TJ Sokol Podolí 70:51/61:80
20.12.2014 TJ Znojmo 51:59/78:56
17.01.2015 Sokol Bystřice nad Pern. 47:55/74:65
30.01.2015 TJ Sokol Podolí 30:61/82:59
14.02.2015 TJ Znojmo 69:37/62:55
14.03.2015 Sokol Bystřice nad Pern 53:52/40:63
28.03.2015 TJ Sokol Podolí 65:64/66:57
18.04.2015 TJ Znojmo 70:39/52:61

Činnost je finančně podporována:

Statutární město Brno

Statutárním městem BRNEM

Jihomoravský kraj

Jihomoravským krajem

MŠMT

Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy prostřednictvím dotačního programu VIII.